Цитринівка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.

Цитринівка — українська настоянка горілки на лимоні (старовинна назва — цитрина). Набула поширення з XIX ст. зі збільшення цитрусів на ринках. Найбільш поширена у південних областях, на Закарпатті, Галичині, а також Київщині. Має свої аналоги в Австрії, Балканських країнах, Франції та Італії.

Приготування

Складники

  • лимон — 10 шт.
  • цукор — 1,2 кг
  • коріандр — 10 г
  • гвоздика — 10 г
  • горілка — 1,5 л

Рецепт

Лимони обдати кип'ятком, розрізати на чотири частини і скласти в 3-літрову банку. За іншим варіантом зрізають перед тим шкірку або настоюють саме на шкірках. Додати гвоздику і коріандр, залити горілкою. Залишити на тиждень настоюватись. З цукру та одного літра води зварити сироп і залити ним проціджений від лимонів настій. Відтак перемішати та ще раз процідити через вату і розлити в пляшки. Цитринівка відразу після приготування буде трохи каламутною. За кілька днів весь осад зникає, виходить ароматний прозорий алкоголь з жовтуватим відтінком.

Джерела