Цифро-аналоговий перетворювач: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Немає опису редагування
мНемає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
'''Цифро-аналоговий перетворювач''' - пристрій для перетворення цифорвого (як правило двійкового) сигналу на аналоговий. Пристрій, що виконує зворотну дію називається аналогово-цифровим перетворювачем ([[АЦП]])
'''Ци́фро-ана́логовий перетво́рювач''' ({{lang-en|DAC}})- пристрій для перетворення цифорвого (як правило двійкового) сигналу на аналоговий. Пристрій, що виконує зворотну дію називається аналогово-цифровим перетворювачем ([[АЦП]])


Як правило ЦАП отримує на вхід цифровий сигнал в імпульсно-кодовій модуляції (англ.PCM — pulse-code modulation). Перетворення різних стиснених форматів в PCM виконується відповідними [[кодек|кодеками]].
Як правило ЦАП отримує на вхід цифровий сигнал в імпульсно-кодовій модуляції (англ.PCM — pulse-code modulation). Перетворення різних стиснених форматів в PCM виконується відповідними [[кодек]]ами.


{{compu-stub}}
{{compu-stub}}
[[Категорія:Електроніка]][[en:Digital-to-analog converter]]
[[en:Digital-to-analog converter]]

Версія за 21:51, 25 травня 2006

Ци́фро-ана́логовий перетво́рювач (англ. DAC)- пристрій для перетворення цифорвого (як правило двійкового) сигналу на аналоговий. Пристрій, що виконує зворотну дію називається аналогово-цифровим перетворювачем (АЦП)

Як правило ЦАП отримує на вхід цифровий сигнал в імпульсно-кодовій модуляції (англ.PCM — pulse-code modulation). Перетворення різних стиснених форматів в PCM виконується відповідними кодеками.