Відмінності між версіями «Чемпіонат Азії з боротьби 2011»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
 
Рядок 122: Рядок 122:
   
 
== Медалісти ==
 
== Медалісти ==
  +
  +
=== Чоловіки ===
   
 
==== Вільна боротьба ====
 
==== Вільна боротьба ====

Поточна версія на 10:04, 27 березня 2020

Чемпіонат Азії з боротьби 2011
Чемпіонат Азії з боротьби 2011
Місце проведення Ташкент Узбекистан Узбекистан
Дата 19 — 22 травня
Кількість команд 21
Кількість учасників 234
Кількість комплектів нагород 21
Переможці
Вільна боротьба Узбекистан Узбекистан
Греко-римська боротьба Іран Іран
Жіноча боротьба Японія Японія
← 2010
2012 →

Чемпіонат Азії з боротьби 2011 пройшов з 19 — 22 травня 2011 року в Ташкенті, Узбекистан, у спортивному комплексі Юнусабад.

На чемпіонаті проводилися змагання з вільної та греко-римської боротьби серед чоловіків і вільної боротьби серед жінок.

Було розіграно двадцять один комплект нагород — по сім у вільній, греко-римській та жіночій боротьбі. Бронзові нагороди вручалися обом спортсменам, що виграли втішні сутички.

Країни учасники[ред. | ред. код]

У змаганнях взяли участь 234 спортсмени, що представляли 21 збірну команду.

Загальній медальній залік[ред. | ред. код]

МісцеКраїнаЗолотоСріблоБронзаВсього
1Іран Іран54211
2Узбекистан Узбекистан42410
3Японія Японія4138
4Казахстан Казахстан3159
5КНР КНР2529
6Північна Корея Північна Корея2147
7Киргизстан Киргизстан1045
8Монголія Монголія03811
9Південна Корея Південна Корея0347
10Індія Індія0123
11В'єтнам В'єтнам0022
12Ірак Ірак0011
Йорданія Йорданія0011
Всього (13 команд)21214284

Рейтинг команд[ред. | ред. код]

Місце в рейтингу Вільна боротьба (чоловіки) Греко-римська боротьба (чоловіки) Вільна боротьба (жінки)
Команда Балі Команда Балі Команда Балі
1 Узбекистан Узбекистан 51 Іран Іран 65 Японія Японія 62
2 Іран Іран 49 Узбекистан Узбекистан 50 КНР КНР 56
3 Монголія Монголія 48 Південна Корея Південна Корея 49 Монголія Монголія 55
4 Казахстан Казахстан 43 Киргизстан Киргизстан 45 Казахстан Казахстан 42
5 Північна Корея Північна Корея 34 Казахстан Казахстан 43 Північна Корея Північна Корея 33
6 КНР КНР 34 КНР КНР 38 Киргизстан Киргизстан 28
7 Південна Корея Південна Корея 29 Японія Японія 27 Індія Індія 27
8 Киргизстан Киргизстан 29 Індія Індія 23 В'єтнам В'єтнам 26
9 Японія Японія 27 Йорданія Йорданія 14 Узбекистан Узбекистан 15
10 Індія Індія 23 Ірак Ірак 10 Південна Корея Південна Корея 14

Медалісти[ред. | ред. код]

Чоловіки[ред. | ред. код]

Вільна боротьба[ред. | ред. код]

Категорія Золото Срібло Бронза
до 55 кг Північна Корея Ян Кьон Іл Японія Ясухіро Інаба Південна Корея Лі Во Чу
Іран Рахул Аваре
до 60 кг Казахстан Даурен Жумагазієв Іран Мостафа Агаджані Монголія Бацайхани Немехбаяр
Північна Корея Лі Чон Мьон
до 66 кг Північна Корея Ян Чун Сон Узбекистан Іхтійор Наврузов Монголія Батчулуни Анхбаяр
Киргизстан Іннокентій Іннокентьев
до 74 кг Узбекистан Рашид Курбанов КНР Чжан Чоньяо Південна Корея Лі Юн Сок
Монголія Пуревжавин Онорбат
до 84 кг Іран Ехсан Аміні Казахстан Канат Бердієв Киргизстан Айбек Усупов
Узбекистан Заурбек Сохієв
до 96 кг Узбекистан Курбан Курбанов Іран Ерфан Амірі Монголія Нацагсюренгійн Золбоо
Казахстан Даулет Шабанбай
до 120 кг Узбекистан Артур Таймазов Іран Комейл Гасемі КНР Ден Чживей
Монголія Жаргалсайхани Чулуунбат

Греко-римська боротьба[ред. | ред. код]

Категорія Золото Срібло Бронза
до 55 кг Киргизстан Арсен Ералієв Узбекистан Ільдар Хафізов Іран Мохсен Хаджипур
Південна Корея Лі Чун Бек
до 60 кг Казахстан Алмат Кебіспаєв Індія Аніл Кумар Іран Абдолмохаммад Папі
Узбекистан Дільшод Аріпов
до 66 кг Іран Алі Мохаммаді Південна Корея Кім Мін Чул Казахстан Бейбіт Нугманов
Японія Хіроюкі Сімідзу
до 74 кг Іран Мохсен Гасемі Південна Корея Кім Джин Хьок Казахстан Асхат Дільмухамедов
Узбекистан Азізбек Муродов
до 84 кг Іран Давуд Ахбарі Південна Корея Чо Хе Чхоль КНР Дуань Нін
Узбекистан Рустам Султонов
до 96 кг Узбекистан Євген Ачкасов Іран Давуд Гільнейранг Південна Корея Ан Чан Гун
Йорданія Яхія Абу-Табех
до 120 кг Іран Башир Бабаджанзаде КНР Мен Цян Ірак Алі Надім
Киргизстан Мурат Рамонов

Жінки[ред. | ред. код]

Вільна боротьба[ред. | ред. код]

Категорія Золото Срібло Бронза
до 48 кг КНР Сунь Янань Монголія Цогтбазарин Енхжаргал Північна Корея Со Сим Х'ян
Киргизстан Міхрнісо Нурматова
до 51 кг КНР Чжао Шаша Монголія Даваасухійн Отгонцецег Північна Корея Хан Ким Ок
Японія Хікарі Сугавара
до 55 кг Японія Тікако Мацукава КНР Ян Чень Північна Корея Чо Чон Бок
Казахстан Аїм Абдільдіна
до 59 кг Японія Такако Сайто КНР Лю Гуй Монголія Сухегійн Церенчимед
В'єтнам Дуонг Тхі Лан
до 63 кг Японія Каорі Ітьо Північна Корея Кім Ран Мі В'єтнам Луонг Тхі Куен
Монголія Шархугійн Туменцерсег
до 67 кг Японія Йосіко Іноуе Монголія Церендорджийн Баярзаяа Казахстан Тетяна Захарова
Індія Навйот Каур
до 72 кг Казахстан Гюзель Манюрова КНР Ван Цзяо Японія Кьоко Хамаґуті
Монголія Бадрахин Одончимег

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]