Редагування Чемпіонат K-1

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 46: Рядок 46:
 
* важка вага (85-100 кг)
 
* важка вага (85-100 кг)
 
* суперважка вага (понад 100 кг)
 
* суперважка вага (понад 100 кг)
Раз на рік проводиться Гран-прі K-1 у двох ширших вагових категоріях: середній (до 70 кг) і важкій (понад 70 кг)<ref name="K-1 rules">http://www.k-1.co.jp/en/what/rules.html</ref>.
+
Раз на рік проводиться Гран-прі K-1 у двох більш широких вагових категоріях: середній (до 70 кг) і важкій (понад 70 кг)<ref name="K-1 rules">http://www.k-1.co.jp/en/what/rules.html</ref>.
   
 
=== Раунди ===
 
=== Раунди ===

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці

  • Японія: Назва: uk, Твердження: P1813, Твердження: P1448, Твердження: P1705, Твердження: P41, Заголовок, Інше (твердження)
  • Чемпіонат K-1: Посилання на сайт, Інше (твердження), Заголовок, Деякі твердження
  • бізнес: Назва: uk, Заголовок, Твердження: P1448, Твердження: P1705, Твердження: P1813, Інше (твердження)
  • єдиноборство: Твердження: P1813, Твердження: P1448, Твердження: P1705, Інше (твердження), Назва: uk, Заголовок

Шаблони, використані на цій сторінці: