Редагування Чінгук

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 9: Рядок 9:
 
територію півдня Корейського півострова — територію, яку в подальшому займуть всі три протодержави [[Махан]], [[Пьонхан]] і [[Чінхан]].
 
територію півдня Корейського півострова — територію, яку в подальшому займуть всі три протодержави [[Махан]], [[Пьонхан]] і [[Чінхан]].
   
Особливий інтерес північнокорейської історіографії до Чінгуку стає зрозумілим після ознайомлення з теорією зникнення цієї протодержави. Вона не загинула. Просто всі жителі Чінгуку мігрували на [[Японський архіпелаг|Японські острови]], ставши етнокультурною основою для формування найдавнішої японської культури [[Період Яйой|Яйой]]. Хоча у науковій японознавчій літературі не заперечується той факт, що «континентальна культура», тобто культура Китаю, прийшла до Японії через Корею і навіть «в корейській редакції». Проте північнокорейська теорія історії Чінгуку, занадто перебільшує роль Стародавньої Кореї, наполягаючи на тому, що не тільки в японській культурі, але і в японському етносі немає нічого, що спочатку не було б корейським.
+
Особливий інтерес північнокорейської історіографії до Чінгуку стає зрозумілим після ознайомлення з теорією зникнення цієї протодержави. Вона не загинула. Просто всі жителі Чінгуку мігрували на [[Японський архіпелаг|Японські острови]], ставши етнокультурною основою для формування найдавнішої японської культури [[Яйой]]. Хоча у науковій японознавчій літературі не заперечується той факт, що «континентальна культура», тобто культура Китаю, прийшла до Японії через Корею і навіть «в корейській редакції». Проте північнокорейська теорія історії Чінгуку, занадто перебільшує роль Стародавньої Кореї, наполягаючи на тому, що не тільки в японській культурі, але і в японському етносі немає нічого, що спочатку не було б корейським.
 
Відповідно, після такого «природного» зникнення держави Чінгук
 
Відповідно, після такого «природного» зникнення держави Чінгук
 
на її місці утворилися [[Три Хан]].
 
на її місці утворилися [[Три Хан]].

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці

Ця сторінка належить до 1 прихованої категорії: