Шпилька: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
'''Булавка''' ({{lang-en|Pin}})  — пристрій, що використовується для кріплення предметів або речей разом. Булавки, як правило, зроблені із сталі, міді або латуні. Булавки виготовляються в результаті розтягування тонкі проводів, заточення вістря і додавання голівки. Мають спільне із цвяхами, але ті як правило, більше.
'''Булавка''' ({{lang-en|Pin}})  — пристрій, що використовується для кріплення предметів або речей разом. Являє собою голку з тупою головкою на одному кінці. Булавки, як правило, зроблені із сталі, міді або латуні. Булавки виготовляються в результаті розтягування тонкі проводів, заточення вістря і додавання голівки. Мають спільне із цвяхами, але ті як правило, більше.
Рядок 5: Рядок 5:
[[en:Pin]]
[[en:Pin]]
[[ru:Булавка]]
[[ru:Булавка]]


[[Категорія:Побут]]

Версія за 18:09, 3 липня 2010

Булавка (англ. Pin)  — пристрій, що використовується для кріплення предметів або речей разом. Являє собою голку з тупою головкою на одному кінці. Булавки, як правило, зроблені із сталі, міді або латуні. Булавки виготовляються в результаті розтягування тонкі проводів, заточення вістря і додавання голівки. Мають спільне із цвяхами, але ті як правило, більше.