К'юберт Фарнсворт

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 15:38, 6 серпня 2020, створена АтаБот (обговорення | внесок) (→‎top: синтаксис файлу в картці за допомогою AWB)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Герої Футурами
К'юберт Фарнсворт
К'юберт Фарнсворт
Вік 6-18
Стать чоловіча
Вид людський клон
Місце народження Земля
Місце роботи школяр
Родичі Двоюрідний пра-пра-пра...прадід: Філіп Дж. Фрай
Батько (творець): професор Х'юберт Фарнсворт
Перша згадка A Clone of My Own
Перша фраза в серіалі «Що? Ніколи не бачили пісюна в генія?»
Оригінальна озвучка Кет Сусі (Kath Soucie)
Українська озвучка Ганна Левченко

К'ю́берт Фа́рнсворт — клон професора Губерта Фарнсворта із мультиплікаційного серіалу Футурама. Був створений із клітин новоутворення на спині професора у 2989 році. Зовні К'юберт відрізняється від професора через те, що його ніс був притиснутий до стінки клонувальної пробірки. Кольором волосся і зачіскою нагадує свого двоюрідного пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра- прадіда Фрая.

Поява в серіалі[ред. | ред. код]

К'юберта було презентовано команді у 3001 році (серія «A Clone of My Own») як спадкоємця і наступника професора. Спершу К'юберт поставився до професорових ідей саркастично, вважав його божевільним, а команду «Міжпланетного експреса» — некомпетентною, але згодом змінився і навіть допоміг команді врятуватися від роботів із Зорі Напівпердячої

Вдача[ред. | ред. код]

К'юберт вирізняється пихатістю, зверхністю і жорстокістю щодо інших працівників «Міжпланетного експреса». Тому не дивно, що його недолюблюють. Утім, у його поведінці багато дитячого: наприклад, він наївно наслідує персонажів телесеріалу «Всі мої мікросхеми». У серії «Jurassic Bark» Бендер зауважує, що К'юберт страждає на енурез.

Друзі[ред. | ред. код]

К'юберт дружить із сином Гермеса Конрада Двайтом — вони вчаться в одній школі. Проте інші діти не почувають прихильності до К'юберта: коли батьки влаштовують для нього і Двайта свято, ніхто з гостей не приходить (серія «Bender Should Not Be Allowed on TV»).

Походження образу[ред. | ред. код]

  • К'юберт — завуальована пародія на Веслі Крашера з серіалу «Зоряний Шлях». Його ім'я походить з популярної комп'ютерної гри Q*Bert.