Обговорення:Емфізема легень

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 11:17, 25 березня 2021, створена MMH (обговорення | внесок) (вікіфікація)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця стаття є частиною Проєкту:Медицина (рівень: невідомий)
Вікіпедія:Проєкт:Медицина Мета проєкту — створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані Медициною. Ви можете покращити цю статтю, відредагувавши її, а на сторінці проєкту вказано, чим ще можна допомогти. Учасники проєкту будуть вам вдячні.
??? Цю статтю ще ніхто не оцінив за шкалою оцінок статей Проєкту:Медицина.
Чим допомогти:
Додайте, будь ласка, шаблон {{Вікіпроєкт:Медицина|важливість=|рівень=}} до всіх обговорень нових і старих статей, а також категорій з даної тематики.

Шановний колего, автор статті! Передусім хочу подякувати Вам за докладені зусилля, водночас хочу попросити Вас більше не перекладати за допомогою Google Translate. Будучи фаховим перекладачем зі стажем у понад 20 років, хочу запевнити Вас, що дослівний, механічний переклад ніколи не був і ніколи не буде зрозумілим і доступним читачеві, навіть коли йдеться про технічний текст. Будь ласка, облиште перекладати за допомогою цієї неоковирної програми. З будь-якими побажаннями, пропозиціями чи підказками звертайтеся до мене, Кубика Володимира, на kupineda@gmail.com Усі дописувачі української Вікіпедії, мабуть, погодяться, що нам потрібна якість, а не кількість...

                                      З усією повагою і найліпшими побажаннями,
                                              VKubyk

— Це написав, але не підписав користувач VKubyk (обговореннявнесок) 22:22, 14 березня 2012.