Вікіпедія:Оцінки/Якість редагувань

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
< Вікіпедія:Оцінки
Версія від 09:13, 27 квітня 2022, створена Salween (обговорення | внесок) (правопис)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ця сторінка описує кампанію Вікіоцінки якості редагувань в українській Вікіпедії.

Ми скористаємося проєктом Вікіпедія:Оцінки аби переглянути 2 000 випадково вибраних редагувань. В ході моніторингу користувачами для кожного редагування буде вказано, чи було воно шкідливим для Вікіпедії (чи ж навпаки — було конструктивним), а також чи було здійснене з добрих (неумисний вандалізм, тести новачків тощо) чи злих (умисні вандалізм, спам, порушення інших правил проєкту) намірів. Отримані дані будуть використані для навчання класифікаторів для проєкту m:Research:Revision scoring as a service (Сервіс автоматичного оцінювання редагувань).

Аби почати роботу, запишіться до списку нижче ({{User|Ваш нік}}), потім перейдіть на сторінку Вікіпедія:Оцінки та натисніть кнопку «встановити гаджет». Після того, як гаджет буде встановлено, поверніться на сторінку Вікіпедія:Оцінки та натисніть "Якість редагувань (********) Пишіть на сторінці обговорення якщо виникли якісь труднощі чи запитання.

Прогрес[ред. код]

Оцінювання 3318 редагувань: 100% виконано
(отримати детальну статистику з сервера)

Список волонтерів[ред. код]

  1. Yakiv Gluck (обговорення · внесок)
  2. AS (обговорення · внесок)
  3. Green Zero (обговорення · внесок)

Мета[ред. код]

Комп’ютери прекрасно орудують числами, проте жахливо розуміють слова та взаємозв’язок між ними. Натомість люди чудово розуміють складні речі тільки но глянувши на них. За допомогою ручного оцінювання люди можуть підготувати для обчислювальних машин більш зручний для них вид інформації — смислові чи числові оцінки. Ми плануємо машинне навчання алгоритмів, що потім будуть автоматично оцінювати якість редагувань для інструментів на зразок en:User:ClueBot NG та ВП:Huggle.