Асоціація скаутів Азербайджану

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 15:24, 19 квітня 2011, створена Mikolavos (обговорення | внесок) (Створена сторінка: {{Картка:Скаутська організація | назва = Azərbaycan Skautlar Assosiasiyası | зображення = Association of Scouts of Azerb...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Azərbaycan Skautlar Assosiasiyası
Association of Scouts of Azerbaijan.png
Основна інформація
Країна Азербайджан
Засновано 1997
Чисельність 1677
Президент Ібрагім Ізмаїлов
Вебсайт Асоціація скаутів Азербайджану
Scouting пластовий портал

Асоціація скаутів Азербайджану (вірм. Azərbaycan Skautlar Assosiasiyası) — національна скаутська організація Азербайджану, заснована у 1997 році. Організація є членом ВОСР з 2000 року. Станом на 2011 рік чисельність організації складає 1677 людини[1]

Історія

Асоціацію Скаутів Азербайджану (АСА) було засновано 11 жовтня 1997 Наміком Джафаровим. В тому ж році було організовано перший скаутський табір. 20 серпня 2000 року Азербайджан пиєднався до ВОСР. АСА має свої відділення у Шекінському, Хачмасському, Закатальському, Агджабединському, Євлаському районах та місті Ґянджа.

Станом на 2004 рік кількість зареєстрованих членів АСА складала 1356 чоловік. Більша частина скаутів проживає у столиці країни Баку. Скаути Азербайжану брали участь у Всесвітньому скаутському Джемборі в Чилі у 1998-1999 роках. АСА разом із Асоціацією Азербайджанських дівчат-гайдів є членами Національної Асамблеї Молодіжних Організацій Республіки Азербайждан.

Ідеологія

Скаутське гасло — Завжди готовий, азербайджанською — Daima Hazır.

Емблема азербайджанських скаутів включає в себе лілею — символ всесвітнього скаутського руху та національні кольори прапору Азербайджану. Однострій скаутів складається з коричневої сорочки, штанів або шортів, паску та синьо-червоно-зеленої хустини на шиї.

Див. також

  • ВОСР
  • Пласт — національна скаутська організація України

Примітки

  1. Triennal review: Census as at 1 December 2010. World Organization of the Scout Movement. Процитовано 13 січня 2011.