Чемпіонат Росії з хокею із шайбою 2003—2004

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 18:17, 5 червня 2020, створена Jphwra (обговорення | внесок) (→‎Бомбардири (плей-оф))
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чемпіонат Росії з хокею із шайбою 2003—2004
Ліга Чемпіонат Росії з хокею із шайбою
Спорт Хокей із шайбою
Кількість команд 16
Регулярний сезон
Переможець «Металург» (Магнітогорськ)
Фіналіст «Лада» (Тольятті)
Найкращий бомбардир Максим Сушинський
(«Авангард» (Омськ))
Сезони Чемпіонату Росії
← 2002-03

2004—05 →

Чемпіонат Росії з хокею із шайбою 2003—2004 — чемпіонат Росії з хокею із шайбою. У сезоні 2003/04 брали участь 16 команд. Турнір проходив з 10 вересня 2003 року по 10 квітня 2004 року.

Формат[ред. | ред. код]

16 команд на першому етапі зустрічались чотири рази кожна з кожною. На другому етапі найкращі вісім клубів у плей-оф розіграли звання чемпіона Росії.

Попередній етап[ред. | ред. код]

Клуб І В ВО Н ПО П ШЗ ШП О
1. «Металург» (Магнітогорськ) 60 35 2 4 1 18 176 129 114
2. «Лада» (Тольятті) 60 30 2 8 5 15 120 95 107
3. «Авангард» (Омськ) 60 29 2 12 2 15 181 135 105
4. «Металург» (Новокузнецьк) 60 29 2 7 5 17 135 108 103
5. «Ак Барс» (Казань) 60 29 5 2 3 21 162 122 102
6. «Динамо» (Москва) 60 28 2 12 1 17 133 108 101
7. «Локомотив» (Ярославль) 60 27 2 9 1 21 156 123 95
8. «Нафтохімік» (Нижньокамськ) 60 27 2 5 3 23 140 133 93
9. «Салават Юлаєв» (Уфа) 60 24 0 7 2 27 134 140 81
10. ЦСКА (Москва) 60 21 4 6 0 29 127 149 77
11. Сибір (Новосибірськ) 60 18 2 14 3 23 105 128 75
12. «Хімік» (Воскресенськ) 60 18 3 9 4 26 117 153 73
13. «Сєвєрсталь» (Череповець) 60 19 4 5 3 29 135 152 73
14. СКА (Санкт-Петербург) 60 16 4 10 3 27 124 151 69
15. «Амур» (Хабаровськ) 60 16 1 9 2 32 107 150 61
16. «Торпедо» (Нижній Новгород) 60 12 3 5 2 38 95 171 49

Бомбардири[ред. | ред. код]

Гравець Клуб Ш П О
Максим Сушинський «Авангард» (Омськ) 20 40 60
Олександр Прокоп'єв «Авангард» (Омськ) 21 36 57
Андрій Разін ЦСКА (Москва) 10 43 53
Дмитро Затонський «Авангард» (Омськ) 21 26 47
Томаш Власак «Авангард» (Омськ) 13 30 43
Едуард Кудерметов «Металург» (Магнітогорськ) 23 19 42
Павел Патера «Авангард» (Омськ) 16 26 42
Сергій Мозякін ЦСКА (Москва) 21 19 40
Валерій Карпов «Металург» (Магнітогорськ) 15 23 38
Вадим Єпачинцев «Ак Барс» (Казань) 11 26 37

Плей-оф[ред. | ред. код]

Чвертьфінали[ред. | ред. код]

  • «Металург» (Магнітогорськ) — «Нафтохімік» (Нижньокамськ) 3:2
  • «Металург» (Новокузнецьк) — «Ак Барс» (Казань) 1:3
  • «Лада» (Тольятті) — «Локомотив» (Ярославль) 3:0
  • «Авангард» (Омськ) — «Динамо» (Москва) 3:0

Півфінали[ред. | ред. код]

  • «Металург» (Магнітогорськ) — «Ак Барс» (Казань) 3:1
  • «Лада» (Тольятті) — «Авангард» (Омськ) 0:3

Фінал[ред. | ред. код]

  • «Авангард» (Омськ) — «Металург» (Магнітогорськ) 3:2

Бомбардири (плей-оф)[ред. | ред. код]

Гравець Клуб Ш П О
Олександр Прокоп'єв «Авангард» (Омськ) 7 1 8
Максим Сушинський «Авангард» (Омськ) 2 6 8
Едуард Кудерметов «Металург» (Магнітогорськ) 4 3 7
Олексій Симаков «Нафтохімік» (Нижньокамськ) 3 3 6
Андрій Соколов «Металург» (Магнітогорськ) 2 4 6

Посилання[ред. | ред. код]