Королева Тирлінгу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 09:01, 24 лютого 2023, створена Opivnich (обговорення | внесок) (Функція пропозицій посилань: додано 2 посилання.)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Королева Тирлінгу дебютний роман Еріки Йохансен. Події відбуваються в XXIV столітті, і це перший роман трилогії.

Сюжет[ред. | ред. код]

У день дев'ятнадцятиріччя Келсі Рейлі за нею прийшли стражники. Вони, віддана гвардія Королеви на чолі з таємничим Лазарем, повинні доставити майбутню королеву Тирлінгу цілою й неушкодженою до її рідного дому і трону, який належить їй за законом. Як і всі дев'ятнадцятирічні, Келсі некерована: у неї є свої принципи, і вона знає все краще за інших. Але не все в її віці успадковують величезне королівство - занепале, продажне і дуже, дуже небезпечне. Келсі повинна перемогти Червону Королеву, яка хоче знищити її. У дівчини є два шляхи: вона може стати найсміливішим правителем всіх часів... або бути вбитою за кілька днів. 

Екранізація[ред. | ред. код]

Екранізація книги зараз на початкових стадіях виробництва з Еммою Вотсон в ролі Келсі Рейлі, а також виконавчого продюсера фільму. Девід Хейман став продюсером, а Warner Bros. - дистриб'ютором.


Роль головного любовного інтересу, Пена, зіграє Франсуа Арно. Арно змагався за цю роль з 4 іншими акторами. Імена інших акторів на даний момент не відомі.