Державне науково-виробниче підприємство «Цирконій»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 16:16, 6 січня 2021, створена 46.211.64.126 (обговорення)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Державне науково-виробниче підприємство «Цирконій»
Тип бізнес
Галузь металургія, хімія
Засновано 1997
Штаб-квартира Україна, 51917, Дніпропетровська обл., м. Кам'янське, Південний р-н, просп. Аношкіна, буд. 179
Продукція цирконієво-гафнієвої продукція
Код ЄДРПОУ 25012091
zirconium.narod.ru

Державне науково-виробниче підприємство «Цирконій» (м. Кам'янське, Дніпропетровська область) створене в листопаді 1997 року шляхом виведення зі складу Виробничого об'єднання «Придніпровський хімічний завод». Підприємство є одним з найбільших на території України виробником цирконієво-гафнієвої продукції.

Основне призначення підприємства — випуск продукції, що забезпечує потреби ядерно-паливного циклу, а саме випуск ядерно-чистих металевих цирконію і гафнію, сплавів цирконію з ніобієм. Також ДНІП «Цирконій» виробляє лігатури і сплави на основі цирконію і гафнію з міддю, нікелем, алюмінієм, залізом, а також хімічні з'єднання широкого спектра на основі цирконію і гафнію, такі, як основний карбонат цирконію, діоксиди цирконію різних марок, оксинітрат цирконію, оксихлорид цирконію, ацетат цирконію, тетрафторид цирконію.

ДНВП «Цирконій» перебуває в процедурі банкрутства з червня 2002 року. До кінця 2008 року планується завершити процедуру санації «Цирконію» і включити його до складу створюваного концерну «Ядерне паливо України».

Посилання[ред. | ред. код]