Новітня освіта (науковий журнал)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 18:25, 1 лютого 2022, створена SalweenBot (обговорення | внесок) (правопис)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Новітня освіта (Advanced Education)
Країна видання Україна Україна
Тематика психолого-педагогічні, методологічні проблеми вищої освіти в Україні та світі, новітні методи викладання гуманітарних і суспільних дисциплін у вищій школі, інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
Періодичність виходу 2 рази на рік
Мова англійська
Адреса редакції пр. Перемоги, 37, м. Київ, 03056, Україна
Видавець Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Засновник Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Засновано 2013
Доступ підтримує політику відкритого доступу до наукових публікацій
ISSN (Print) 2409-3351 (Print)

ae.fl.kpi.ua

«Новітня освіта»  — міжнародний рецензований журнал, що публікує наукові статті у галузі вищої освіти. Наукові дослідження охоплюють, але не обмежуються такими напрямками: сучасна методика викладання гуманітарних та суспільних дисциплін, ІКТ в освіті.

Журнал «Новітня освіта» також орієнтований на висвітлення сучасних напрямів міждисциплінарних досліджень мови й міжкультурної комунікації. З огляду на це, до публікації запрошуються праці, які обґрунтовують теоретичні передумови та методологічні основи наукового вирішення різноаспектних питань закономірностей функціонування одиниць мови й мовлення у площині комунікативно-когнітивного, соціокультурного, психологічного, літературознавчого, синергетичного та енергетичного аспектів.

Галузь та проблематика збірника[ред. | ред. код]

• психолого-педагогічні, методологічні проблеми вищої освіти в Україні та світі; • новітні методи викладання гуманітарних і суспільних дисциплін у вищій школі;

• інформаційно-комунікаційні технології в освіті

Тематика публікацій журналу охоплює такі сфери лінгвістичного знання: загальне мовознавство, психолінгвістика, соціолінгвістика, прагматика, когнітивістика, дискурсологія, паралінгвістика, емотіологія, лінгвістична антропологія, корпусна лінгвістика, міжкультурна комунікація, а також застосування їх надбань у практиці викладання іноземних мов.

За широтою охоплення матеріалу журнал надає читачам можливість ознайомитися з результатами новітніх міждисциплінарних досліджень, інтегрованих на ґрунті мовознавства та методики викладання іноземних мов.

Індексування[ред. | ред. код]

Журнал включено до міжнародних баз даних, репозитаріїв та пошукових систем: ESCI (Web of Science), Index Copernicus, DOAJ, CrossRef, WorldCat, Ulrich's Periodicals Directory, SprintKnowledge, Google Scholar, BASE, OAJI, Cite Factor, UIF, I2OR, InfoBase Index.

Контакти[ред. | ред. код]

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Україна, 03056 Київ-56, пр. Перемоги, 37, корпус 7, кімн.718
сайт: http://ae.fl.kpi.ua

Посилання[ред. | ред. код]