Беверлі Сіллз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 20:13, 29 січня 2017, створена 31.43.95.103 (обговорення) (Записи і трансляції)
Jump to navigation Jump to search
Беверлі Сіллз
Beverly Sills
Зображення
Основна інформація
Повне ім'я Белль Міріам Сильверман
Дата народження 25 травня 1929(1929-05-25)
Місце народження Бруклін, Нью-Йорк
Дата смерті 2 липня 2007(2007-07-02)
Місце смерті Валгалла, Нью-Йорк
Роки активності 1950 — 1970
Країна Flag of the United States.svg США
Професії актор, співак, оперний співак[d], автобіограф[d] і музикант
Праця в операх Доніцетті, Белліні, Бізе, Пуччіні, Верді, Моцарт та ін.
Співацький голос сопрано
Нагороди
beverlysillsonline.com
Файли у Вікісховищі?

Беверлі Сіллз (англ. Beverly Sills; справжнє ім'я — Белль Міріам Сильверман, 25 травня 1929 — 2 липня 2007) — американська оперна співачка сопрано, чия техніка бельканто вважалася в період 1950-х — 1970-х років однією з найкращих у світі.

Біографія

Народилася в Брукліні в сім'ї музикантки і страхового брокера.[2] Її батьки були єврейськими іммігрантами з Одеси та Бухаресту. З раннього дитинства відрізнялася здібностями до музики і лінгвістики. Будучи дитиною, вона розмовляла ідишем, російською, румунською, французькою і англійською мовами.

У віці трьох років отримала перемоглу на конкурсі «Miss Beautiful Baby», на якому вона співала пісню «The Wedding of Jack and Jill». Сіллз почала брати уроки співу у віці семи років, а рік по тому співала у короткометражному фільмі Uncle Sol Solves It[3], звідки вона взяла свій сценічний псевдонім — Беверлі Сіллз.

Сценічна кар'єра Белли Сіллз почалася в 1945 році на Бродвеї. Через короткий час вона стає зіркою Нью-Йорк Сіті-опери та улюбленицею всієї Америки. Її запрошували і в театри Європи, і на телебачення.

8 квітня 1975 відбувся дебют Беверлі Сіллз в «Метрополітен-опера». Вона виконала арію Паміри в опері Россіні «Облога Коринфа». Її виступ викликав овацію, яка тривала 18 хвилин. Протягом п'яти років Беверлі Сіллз виступила на цій сцені ще понад сто разів.

Записи і трансляції

Протягом своєї оперної кар'єри, Сіллз записала вісімнадцять повнометражних опер:

Примітки

Посилання