Каска (Berserk)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Каска
キャスカ
Berserk casca.jpg
Стать жіноча
Вперше з'явився аніме 2 серія
Озвучення Міямура Юко
Колір волосся коротке, темного кольору
Робота найманець

Каска (яп. キャスカ) — персонаж аніме та манґи «Berserk». Найманець, командир одного із загонів Банди Яструба.

Біографія

Каска народилася в бідній селянській сім'ї на кордоні між королівством Мідланд та Імперією Тюдор. Коли їй було 12 років, сім'я віддала дівчинку в служниці дворянинові, що проїздив повз села. Але по дорозі дворянин спробував її зґвалтувати. У вирішальний момент з'явився Гриффіт і дав Касці меч, яким вона і вбила ґвалтівника. Після цього Каска залишилася в Банді Яструба, з часом зайнявши положення командира загону.

Коли Гриффіта ув'язнити в темницю Мідланда, Каска очолила залишки Банди Яструба і разом з Ґатсом організувала порятунок Ґриффіта. Під час затьмарення, Ґриффіт, який перетворився на Фемто зґвалтував її, унаслідок чого Каска з'їхала глузду. Після цієї події у неї став розум трирічної дитини, і вона не пам'ятає нікого з колишніх друзів.

Каску з Ґатсом врятував Лицар-Череп. Через насильство її дитина стала демоном (Дитя-демон). Через рік після Затьмарення Каска втекла до міста Альбіон, де її схопила і намагалася спалила інквізиція по звинуваченню у відьомстві. Ґатс встиг врятувати її і забрав з собою, з ним вона і залишається, не зважаючи на те, що під час одного з нападів безумства Ґатс намагався вбити її, і тепер Каска ненавидить і боїться його. Зате вона дуже прив'язалася до однієї з супутниць Ґатса — Фарнези.

Манґа ще не закінчена, і тому є можливість, що в країні ельфів — Ельфхеймі Касці вдасться повернути розум, але перспективи ці вельми туманні.