Відмінності між версіями «.nato»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
м
 
Рядок 19: Рядок 19:
 
'''.nato''' — віддалений [[загальний домен верхнього рівня|загальний]] [[домен верхнього рівня]].
 
'''.nato''' — віддалений [[загальний домен верхнього рівня|загальний]] [[домен верхнього рівня]].
   
Він був введений InterNIC наприккінці [[1980-ті|1980-х]] для використання [[НАТО]], яке вважало, що жоден з існуючих на той момент загальних доменів верхнього рівня ([[.com]], [[.net]], [[.org]], [[.gov]], [[.mil]], [[.edu]]) не відображає його статус міжнародної організації. Але незабаром після цього InterNIC ввів домен [[.int]] і переконав НАТО використовувати ''.nato.int ''замість ''.nato''. Остаточно видалено у липні [[1996]] року.
+
Він був введений InterNIC наприкінці [[1980-ті|1980-х]] для використання [[НАТО]], яке вважало, що жоден з існуючих на той момент загальних доменів верхнього рівня ([[.com]], [[.net]], [[.org]], [[.gov]], [[.mil]], [[.edu]]) не відображає його статус міжнародної організації. Але незабаром після цього InterNIC ввів домен [[.int]] і переконав НАТО використовувати ''.nato.int ''замість ''.nato''. Остаточно видалено у липні [[1996]] року.
   
 
{{Загальні домени верхнього рівня}}
 
{{Загальні домени верхнього рівня}}

Поточна версія на 10:19, 16 квітня 2020

.nato
Введений Кінець 1980-х
Тип домену загальний домен верхнього рівня
Стан віддалений
Реєстратор InterNIC
Спонсор НАТО
Призначення Сайти НАТО
Використання не використовується
Обмеження на реєстрацію немає реєстрації
Документи
Вирішення суперечок
Веб-сайт

.nato — віддалений загальний домен верхнього рівня.

Він був введений InterNIC наприкінці 1980-х для використання НАТО, яке вважало, що жоден з існуючих на той момент загальних доменів верхнього рівня (.com, .net, .org, .gov, .mil, .edu) не відображає його статус міжнародної організації. Але незабаром після цього InterNIC ввів домен .int і переконав НАТО використовувати .nato.int замість .nato. Остаточно видалено у липні 1996 року.