Відмінності між версіями «1992 у відеоіграх»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][перевірена версія]
(доповнення)
(доповнення, зображення)
Рядок 9: Рядок 9:
 
* 5 травня - на [[DOS]] вийшла гра [[Wolfenstein 3D]], розроблена [[Id Software]] та видана [[3D Realms|Apogee Software]]. Одна з перших ігор, що популяризували жанр [[Шутер від першої особи|FPS]].
 
* 5 травня - на [[DOS]] вийшла гра [[Wolfenstein 3D]], розроблена [[Id Software]] та видана [[3D Realms|Apogee Software]]. Одна з перших ігор, що популяризували жанр [[Шутер від першої особи|FPS]].
 
* Червень - ''[[LucasArts]]'' випускає ''[[Indiana Jones and the Fate of Atlantis]]''. Вважається однією з найбільш передових пригодницьких ігор того часу, яка стала справжнім проривом для ''LucasArts''.
 
* Червень - ''[[LucasArts]]'' випускає ''[[Indiana Jones and the Fate of Atlantis]]''. Вважається однією з найбільш передових пригодницьких ігор того часу, яка стала справжнім проривом для ''LucasArts''.
* 27 серпня - Super Mario Kart (Nintendo, Super Famicom / SNES), перший в Mario Kart серії, породила талісман / картинг піджанр гоночних ігор
+
* 27 серпня - ''[[Super Mario Kart]]'' ([[Nintendo]], [[SNES]]). Це перша гра в серії Mario Kart, яка породила піджанр гоночних ігор.
  +
* 8 жовтня - ''[[Midway Games]]'' випускає ''[[Mortal Kombat]]'' в Північній Америці на ігрових автоматах, яка включає в себе криваві добивання ({{lang-en|Fatality}}), оцифрованих персонажів. Ця гра є засновницею серії ігор, мультфільмів та фільмів.
24 вересня - РНК релізи мистецтво бою для аркади.
 
 
* 15 жовтня - ''[[Sega]]'' випускає відеогру [[Night Trap]] для [[Mega-CD]].
8 жовтня - Midway Games випускає Mortal Kombat аркадна гра, в Північній Америці, яка включає криваві «фаталити», оцифровані персонажі, і почав франшизу ігор і фільмів.
 
 
* 21 жовтня - ''[[Super Mario Land 2: 6 Golden Coins]]'' буде випущена для [[Game Boy]], де вперше був представлений [[Wario]].
15 жовтня - Sega випускає спірний ніч Trap відеогру для Mega-CD консолі.
 
  +
* Листопад - ''[[Accolade]]'' випускає ''[[Star Control II]]''.
21 жовтня - Super Mario Land 2: 6 Золотих монет буде випущена для Game Boy , представляючи Wario до Маріо серії
 
  +
* 21 листопада - ''Sega'' випускає ''[[Sonic the Hedgehog 2 (16 біт)|Sonic The Hedgehog 2]]'' ([[Sega Mega Drive]], [[Master System]], [[Game Gear]]), яка знову з'являється Сонік і Майлз «Тейлз» Прауер.
Листопад - Accolade релізи Star Control II , широко розглядається сьогодні як один з найбільших ігор небудь робив.
 
  +
* ''[[Interplay]]'' випускає ''[[Alone in the Dark]]'', який вважається першим [[Survival horror]] і [[Action-adventure]].
21 листопада - Sega публікує Sonic The Hedgehog 2 ( Sega Mega Drive / Genesis , Master System , Game Gear ), яка включає перша поява Super Sonic і Miles "Tails" Prower .
 
 
* ''[[Westwood Studios]]'' випустила гру ''[[Dune II]]'', що популяризувала жанр [[RTS|стратегій у реальному часі]], та значно вплинула на його подальший розвиток.
Interplay публікує Один в темряві , широко вважається першим жаху виживання і одним з перших 3D полігонів ігор, Я, робот і Hard Drivin ' є помітні винятки.
 
 
* ''[[Domark]]'' випускає ''[[Championship Manager]]'' для [[Amiga]] і [[Atari ST]].
Dune II був випущений Westwood Studios , створенні шаблону для сучасного в стратегії реального часу жанру.
 
  +
* ''[[Delphine Software International]]'' випускає ''[[Flashback]]'' на [[Amiga]], пізніше випущений на [[Sega Mega Drive]] і [[Super Nintendo]] в {{рув|1993}} році. ''[[Flashback]]'' включена в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш продавана французька гра всіх часів.
Domark релізи менеджер Championship для Amiga і Atari ST .
 
Flashback / Flashback: Quest For ідентичності був випущений Дельфін Software International на Amiga , пізніше випущений на Sega Mega Drive / Genesis і Super Nintendo в 1993 році гра була відзначена за її rotoscoped анімації, що дають руху плинність незвично для того часу. Він включений в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш продавана французької гри всіх часів.
 
   
  +
=== Технологія ===
# Компанія [[Origin Systems]] випустила першу частину гри [[Ultima VII]] — The Black Gate.
 
  +
[[Файл:NEC-TurboDuo-Console-wController-L.jpg|міні|ліворуч|200пкс|Гральна консоль ''[[TurboDuo]]'']]
# [[Interplay]] видала гру [[Alone in the Dark (комп'ютерна гра)|Alone in the Dark]], яка вважається першою у жанрі [[survival horror]].
 
  +
* ''[[JVC]]'' випускає [[гральна консоль|гральну консоль]] ''[[Sega Mega-CD|Wondermega]]'' в Японії, яка поєднує в собі [[Sega Mega Drive]] і [[Sega Mega-CD]] (в Північній Америці отримала назву X'eye).
# [[Westwood Studios]] випустила гру [[Dune II]], що популяризувала жанр [[RTS|стратегій у реальному часі]], та значно вплинула на його подальший розвиток.
 
  +
* ''[[Taito Corporation]]'' створює домашню консоль ''[[WOWOW]]'' домашньої консолі (нереалізована).
  +
* ''[[TTI]]'' (Turbo Technologies Inc.) випускає гральну консоль ''[[TurboDuo]]''.
 
* [[Гральна консоль]] ''[[Super Nintendo Entertainment System]]'' вийшла у продаж на території Європи та [[Австралоазія|Австралоазії]].
 
* Компанія ''[[Commodore International|Commodore]]'' випустила черговий [[домашній комп'ютер]] з серії [[Amiga]] — ''[[Amiga 1200|1200]]''.
 
* ''[[Philips]]'' випустила домашню мультимедійну гральну консоль ''[[CD-I]]''.
   
=== Технології ===
+
=== Підприємства ===
  +
* Нові підприємства: Wow Entertainment, Humongous Entertainment
# [[Гральна консоль]] [[Super Nintendo Entertainment System]] вийшла у продаж на території Європи та [[Австралоазія|Австралоазії]].
 
# Компанія [[Commodore International|Commodore]] випустила черговий [[домашній комп'ютер]] з серії [[Amiga]] — [[Amiga 1200|1200]].
 
# [[Philips]] випустила домашню мультимедійну гральну консоль [[CD-I]].
 
   
 
== Див. також ==
 
== Див. також ==

Версія за 12:04, 12 вересня 2014

Події

Релізи

Технологія

Гральна консоль TurboDuo

Підприємства

  • Нові підприємства: Wow Entertainment, Humongous Entertainment

Див. також

Примітки