23andMe

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
23andMe
Тип Приватна компанія
Форма власності incorporation[d] і приватна компанія
Галузь Біотехнології
Спеціалізація Генетика, Медичні дослідження
Засновано квітень 2006
Засновник(и) Енн Воджицьки[d], Linda Avey[d] і Paul Cusenza[d]
Штаб-квартира Flag of the United States.svg США, Маунтін-В'ю, Каліфорнія
Територія діяльності США, Канада, Велика Британія
Послуги Генетичне тестування
Співробітники
Сайт 23andme.com

23andMe у Вікісховищі?

23andMe — приватна біотехнологічна компанія, що знаходиться в Маунтін-В'ю. Компанія отримала назву від 23 пар хромосом, що містяться в нормальній (соматичній) людській клітині.[2]

Історія заснування[ред. | ред. код]

Лінда Авей, Пол Касенза та Енн Воджицкі (колишня дружина Сергія Бріна) засновали компанію у 2006 році для того, щоб забезпечити генетичне тестування та їх інтерпретацію для індивідуальних споживачів. У 2007 році в компанію вклали $3,900,000.

Послуги компанії[ред. | ред. код]

Компанія надає два типу послуг для користувачів. Обидві послуги потребують подання зразків слини за допомогою набору збору слини, який користувач повинен надіслати в лабораторію для аналізу.

Ancestry Service[ред. | ред. код]

Ця послуга допомагає зрозуміти звідки походить ДНК користувача та історію його сім'ї. Для цього виду послуги компанія аналізує, збирає та розподіляє інформацію про ДНК у звітах про спадщину користувача, гаплогрупу, неандертальське походження, ДНК сім'ї користувача і надає інструмент ДНК "Родичі", щоб дозволити самому користувачеві сервісу спілкуватися з родичами, які поділяють аналогічну ДНК. Даний сервіс коштує $99.[3]

Health + Ancestry Service[ред. | ред. код]

Даний тип послуги дає уявлення про генетичні ризики здоров'я, риси та походження. Компанія аналізує, компілює та розподіляє інформацію, отриману з ДНК користувача, у 75+ звітах, до яких можна отримати доступ в Інтернеті через особистий кабінет та ділитися результатами з родиною та друзями. Даний сервіс коштує $199.

Користувач послуги Ancestry Service може покращити послугу до Health + Ancestry Service. Підключення другої послуги коштує $125.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. https://craft.co/23andme
  2. Fact Sheet. 23andMe. Процитовано 27 листопада 2013. 
  3. DNA Genetic Testing & Analysis. Процитовано July 21, 2017. 

Посилання[ред. | ред. код]