Active SETI

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 02:03, 13 лютого 2019, створена InternetArchiveBot (обговорення | внесок) (Виправлено джерел: 1; позначено як недійсні: 0. #IABot (v2.0beta10ehf1))
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Послання Аресібо є цифровим повідомленням, відправленим на кульове зоряне скупчення M13. Це загальновідомий символ спроби людства зв'язатися з інопланетянами.

Active SETI або Messaging to Extra-Terrestrial Intelligence (англ. послання позаземним цивілізаціям) — спроби передачі міжзоряних послань від людства імовірним розумним істотам за межами Сонячної системи.

На відміну від програми SETI (англ. Search for Extraterrestrial Intelligence — пошуки позаземного розуму), METI націлена не на пошук чого-небудь в небі, а на передачу сигналів на адресу передбачуваних «братів по розуму».

Некоректно вважати, що CETI (англ. Communication with Extraterrestrial Intelligence — зв'язок з позаземним розумом) являє собою комбінацію SETI + METI. Зв'язок передбачає початок Контакту, в той час як Пошук (SETI) та Передача (METI) це лише два взаємопов'язані процеси в спробах встановлення Контакту.

Посилання