Aktiengesellschaft

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.
Aktiengesellschaft
Офіційна назва нім. Aktiengesellschaft
Коротка назва AG

Aktiengesellschaft (IPA: 'aktsiəngəzεlʃaft; акронім AG) — німецький термін, що означає корпорацію в формі акціонерного товариства. Термін застосовується в німецькомовних країнах, таких як Німеччина (зокрема, наприклад RAG Aktiengesellschaft), Австрія і Швейцарія.

Значення слова

При літературному перекладі складові елементи терміна можуть бути переведені українською мовою: Aktien означає акції, а Gesellschaft означає суспільство (компанія).

Статутний капітал

Статутний капітал AG має становити щонайменше 50 тис. євро, на час реєстрації має бути внесено щонайменше 25 % від цієї суми. Та частина статутного капіталу, яка оплачується у вигляді майна чи майнових прав, має бути внесена на момент реєстрації у повному розмірі.

Статутний капітал AG розбитий на акції. Мінімальна вартість акції визначається 50 євро. При первинному розміщенні їх вартість не може бути меншою за номінальну.

Див. також

Посилання