AliExpress

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
AliExpress
Тип веб-сайт
бізнес
Крамниця і офіційний сайт[d]
Галузь електронна комерція
Засновано 2010 рік
Штаб-квартира Ханчжоу
Ключові особи Деніел Чжан
Власник(и) Alibaba Group
Холдингова компанія Alibaba Group

AliExpress.com — Інтернет-магазин роздрібної торгівлі малого бізнесу Китаю, пропонує товари міжнародним покупцям в Інтернеті. Належить групі компаній Alibaba.[1] AliExpress — це найпопулярніший веб-сайт електронної торгівлі в Росії та був 10-м найпопулярнішим веб-сайтом у Бразилії.[2] Сайт допомагає малим підприємствам продавати свою продукцію клієнтам по всьому світові і, так само як і на сайті Amazon або eBay, на AliExpress можна знайти практично все що завгодно для продажу.

Аналогічно до eBay, продавцями на Aliexpress можуть бути як компанії, так і приватні особи. Amazon відрізняється від Aliexpress, оскільки сайт працює лише як платформа електронної торгівлі та не продає товар безпосередньо споживачам.[3] Aliexpress напряму з'єднує китайських підприємців із споживачами. На відміну від китайського Інтернет-магазину Taobao, продажі Aliexpress спрямовані насамперед на міжнародних покупців переважно із США, Росії, Бразилії чи Іспанії. Alibaba використовує AliExpress для того щоб розширити свою зону споживачів за межами Азії та позмагатися із такими світовими гігантами онлайн торгівлі як Amazon чи eBay. Щоб віднайти нових клієнтів AliExpress використовує партнерську програму.

Історія

AliExpress розпочав свою діяльність, як портал обміну товарами та послугами виключно між компаніями. З того часу сайт значно розширив свою сферу діяльності.

Інтерфейс сайту нині відображається англійською, іспанською, нідерландською, французькою, італійською, польською, португальською та російською. Покупці за межами кордонів країн з даними мовами автоматично перенаправляються на англійську версію сервісу.[4]

Обмеження

AliExpress не дозволяє покупцям у Китаї купувати на платформі, не зважаючи на те що всі роздрібні торговці — китайці.

AliExpress в Україні

За даними компанії Alexa Internet на листопад 2017 року Інтернет-магазин AliExpress займає 14 сходинку за відвідуваністю в Україні.[5]

Примітки

  1. Alibaba.com Help Center. service.alibaba.com. Процитовано 2017-05-22. 
  2. Checkup, China. What is Aliexpress?. 
  3. AliExpress Is Cheap, But Is It Safe to Shop There?. 
  4. A Brief History of Jack Ma, Alibaba and AliExpress. 2016-03-23. Процитовано 2017-05-22. 
  5. Top Sites in Ukraine. alexa.com. Процитовано 16.11.2017. 

Посилання