Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 20:45, 2 березня 2014, створена Іванко1 (обговорення | внесок) (стильові правлення за допомогою AWB)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura — комп'ютерна гра в жанрах RPG і стімпанк, випущена компанією Troika Games в 2001 році. Реліз гри в США відбувся 21 серпня 2001 року. Гра створювалася вихідцями з Black Isle Studios (компанія-розробник гри Fallout): Тімом Кейном, Леонардом Боярським і Джейсоном Андерсоном; і багато в чому продовжує традиції Fallout. З моменту випуску гра потрапила в число бестселерів, але комерційного успіху не мала (в США було продано 234 000 примірників, а загальний прибуток від продажів гри становив 8,8 млн доларів), що стало однією з причин фінансової кризи Troika Games.

Дія гри розгортається на континенті Арканум — фентезійному світі, де відбувається промислова революція. Історія починається в момент катастрофи дирижабля «Зефір», після якого в живих залишається тільки протагоніст який потім відправляється в подорож по континенту. Гра представлена ​​в ізометричної проекції і має відкритий ігровий світ, по якому герой і його супутники можуть безперешкодно переміщатися. Під час подорожей гравець відвідує міста, села та інші локації, взаємодіє з місцевими жителями і б'ється з супротивниками. У процесі гри гравцеві стають доступні як магія, так і технічні засоби.

Ігрова преса переважно позитивно відгукувалася про гру. На веб-ресурсі IGN гра отримала оцінку 8,7 і 24 серпня 2001 удостоїлася звання Editors Choice (укр. Вибір редакції). Оглядачі PC Gamer і GameZone привласнили грі 9 балів з 10. GameZone згодом за аналогією з IGN привласнила грі звання Editors Choice. Оглядачем The Electric Playground Arcanum була названа «найбільш різноманітною і відкритої рольовою грою на цей час». Середній бал гри на агрегаторах GameRankings і Metacritic становив 77,93 % і 81 % відповідно.

Посилання