Відмінності між версіями «Blender Game Engine»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
(Виправлено джерел: 1; позначено як недійсні: 0. #IABot (v2.0beta10ehf1))
(Виправлено джерел: 1; позначено як недійсні: 0. #IABot (v2.0beta10ehf1))
 
(Немає відмінностей)

Поточна версія на 00:20, 14 лютого 2019

Blender Game Engine Component
Blender 2.49a-splash.png
Blender 2.49a
Тип 3D графіка
Розробник The Blender Foundation
Стабільний випуск 2.69 (31 жовтня, 2013; 6 років тому (2013-10-31)Get Blender. Архів оригіналу за 2013-07-15. Процитовано 2011-09-14. )
Версії 2.76b (3 листопада 2015)
Написано на C, C++, і Python
Ліцензія GNU General Public License
www.blender.org

CMNS: Blender Game Engine Component на Вікісховищі

The Blender Game Engine — ігровий рушій, складова частина Blender, вільний із відкритим вихідним кодом всеосяжного виробництва 3D-пакет, який використовується для приготування в режимі реального часу інтерактивного контенту. Рушій гри був написаний з нуля на C++, як значною мірою незалежний компонент, а також включає підтримку функцій, таких як Python скриптів і OpenAL 3D-звуку.

Історія[ред. | ред. код]

Ервін Коуманс і Джино Ван ден Берген розробили двигун Blender у 2000 році. Метою було створити товарний комерційний продукт для швидкого створення ігор та інших ПЗ інтерактивного змісту. Ці ігри можуть працювати як самостійні додатки, а також як вбудовані у веб-сторінки, використовуючи спеціальний плагін. Цей плагін був виключений з міркувань безпеки, хоча і були деякі зусилля, щоб відродити його (альфа-версія поновлення Internet Explorer, і Firefox та COLLADA знаходиться в стадії розгляду).

Ігровий рушій Blender[ред. | ред. код]

Ігровий рушій Blender використовує систему графічних «логічних елементів» (поєднання «датчиків», «контролерів» і «приводів») для контролю руху й відображення об'єктів у рушії. Ігровий рушій також може бути розширений за допомогою набору пакетів Python. Нова система для інтеграції шейдерів GLSL і фізика м'яких тіл була додана в релізі 2.48. Як і Blender, він використовує OpenGL для зв'язку з графічним обладнанням.

Галерея[ред. | ред. код]

Відомі ігри[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]