CD-RW: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (clean up з допомогою AWB)
м (Robot: Changing Категорія:Оптичні носії інформації)
Рядок 5: Рядок 5:
Технологія запису інформації на CD-RW-диски дещо відрізняється від CD-R. Приводи CD-RW використовують технологію зміни фази. Замість створення "пухирців" і деформацій записуваного шару барвника, стан матеріалу в записуваному шарі змінюється із кристалічної на аморфний.
Технологія запису інформації на CD-RW-диски дещо відрізняється від CD-R. Приводи CD-RW використовують технологію зміни фази. Замість створення "пухирців" і деформацій записуваного шару барвника, стан матеріалу в записуваному шарі змінюється із кристалічної на аморфний.[[Категорія:Оптичні носії інформації]]


== Джерела і посилання ==
== Джерела і посилання ==
* Лоянич А.А. Компьютер в помощь музыканту
* Лоянич А.А. Компьютер в помощь музыканту
* [http://usar.ru/ru.cd.record/ Архів конференції RU.CD.RECORD (питання запису CD дисків)]
* [http://usar.ru/ru.cd.record/ Архів конференції RU.CD.RECORD (питання запису CD дисків)]

[[Категорія:Оптичні диски]]


[[bg:CD-RW]]
[[bg:CD-RW]]

Версія за 21:03, 7 лютого 2008

CD-RW (Compact Disc-ReWritable, Перезаписуваний компакт-диск) — різновид компакт-диску (CD), розроблений в 1997 році для багаторазового запису інформації.

Різниця між CD-R і CD-RW полягає в тому, що диски CD-RW можуть бути стерті й повторно записані, у той час як на дисках CD-R можливий тільки однократний запис. В іншому CD-RW використовуються так само, як і диски CD-R . Технологія запису інформації на CD-RW-диски дещо відрізняється від CD-R. Приводи CD-RW використовують технологію зміни фази. Замість створення "пухирців" і деформацій записуваного шару барвника, стан матеріалу в записуваному шарі змінюється із кристалічної на аморфний.


Джерела і посилання