ESOMAR

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 17:11, 12 січня 2012, створена IvanBot (обговорення | внесок) (→‎Діяльність: replaced: В даний час → В наш час{{коли}})
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ESOMAR (англ. European Society of Marketing Research Professionals) — одна з найбільш відомих і шанованих дослідних асоціацій у світі, утворена в 1948 році. На сьогодні ESOMAR налічує більш ніж 5000 членів з понад 120 країн світу.

Діяльність

ESOMAR об'єднує компанії та організації, які проводять маркетингові дослідження та дослідження в галузі суспільної думки.
Членство в ESOMAR означає дотримання членом стандартів проведення досліджень і служить певною гарантією високої якості досліджень. В наш час[коли?] ESOMAR об'єднує більше 5000 індивідуальних членів в 120 країнах світу.

На сьогоднішній день в ESOMAR існує лише індивідуальне членство, у той же час є каталог компаній (т. зв. ESOMAR Directory[1]), в яких працюють члени ESOMAR. Прийнято вважати, що компанія, яка перебуває в ESOMAR Directory, є членом ESOMAR.

ESOMAR, у співпраці з Міжнародною торговою палатою, створив міжнародний кодекс дослідницької етики (ICC[2] / ESOMAR), який визначає стандарти проведення маркетингових і соціальних досліджень.

ESOMAR в Україні

Кількість членів ESOMAR в Україні: 24.

Представник ESOMAR в Україні: Лілік Ірина Вікторівна

Розташування

Штаб-квартира ESOMAR знаходиться в Амстердамі.

Примітки

Посилання