Відмінності між версіями «Eni»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
(Створена сторінка: '''Eni SpA''' ({{lang-it|Ente Nazionale Idrocarburi}} — Державне нафтопромислове об'єднання) — Італія|італійс...)
 
Рядок 5: Рядок 5:
 
У червні [[1997]] року екс-[[прем'єр-міністр Італії]] [[Арнальдо Форлані]] був засуджений до 28 місяців ув'язнення за отримання великого хабара від компанії «Montedison» за створення [[спільне підприємство|спільного підприємства]] (яке згодом збанкрутілого) з компанією «Eni».
 
У червні [[1997]] року екс-[[прем'єр-міністр Італії]] [[Арнальдо Форлані]] був засуджений до 28 місяців ув'язнення за отримання великого хабара від компанії «Montedison» за створення [[спільне підприємство|спільного підприємства]] (яке згодом збанкрутілого) з компанією «Eni».
   
[[25 листопада]] [[2013]] року [[КМ України]] підписав з «Eni» (а також EDF, ТОВ «Води України» та ПАТ «Чорноморнафтогаз») угоду про розподіл продукції вуглеводнів, які видобуватимуться у межах площ Абіха і Кавказька, ділянки Маячна і структури Суботіна<ref>Кабінет Міністрів України / Розпорядження від 25.11.2013 № 916-р // Про підписання Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах площ Абіха і Кавказька, ділянки Маячна та структури Субботіна, між Державою Україна та компаніями Ені Юкрейн Шеллоу Вотерс Б. В., ЕДФ Юкрейн Шеллоу Вотерс САС, товариством з обмеженою відповідальністю "Води України" та публічним акціонерним товариством "Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз"</ref>.
+
[[25 листопада]] [[2013]] року [[КМ України]] підписав з «Eni» (а також [[Électricité de France|EdF]], [[Води України|ТОВ «Води України»]] та ПАТ «[[Чорноморнафтогаз]]») угоду про розподіл продукції вуглеводнів, які видобуватимуться у межах площ Абіха і Кавказька, ділянки Маячна і структури Субботіна<ref>Кабінет Міністрів України / Розпорядження від 25.11.2013 № 916-р // Про підписання Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах площ Абіха і Кавказька, ділянки Маячна та структури Субботіна, між Державою Україна та компаніями Ені Юкрейн Шеллоу Вотерс Б. В., ЕДФ Юкрейн Шеллоу Вотерс САС, товариством з обмеженою відповідальністю "Води України" та публічним акціонерним товариством "Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз"</ref>.
   
 
== Примітки ==
 
== Примітки ==

Версія за 20:32, 28 листопада 2013

Eni SpA (італ. Ente Nazionale Idrocarburi — Державне нафтопромислове об'єднання) — італійська нафтова і газова компанія з штаб-квартирою в Римі. В 2009 році в рейтингу Fortune Global 500 компанія посідала 17 місце[1].

Була заснована в 1953 році італійським урядом; в 1990-х роках — частково приватизована.

У червні 1997 року екс-прем'єр-міністр Італії Арнальдо Форлані був засуджений до 28 місяців ув'язнення за отримання великого хабара від компанії «Montedison» за створення спільного підприємства (яке згодом збанкрутілого) з компанією «Eni».

25 листопада 2013 року КМ України підписав з «Eni» (а також EdF, ТОВ «Води України» та ПАТ «Чорноморнафтогаз») угоду про розподіл продукції вуглеводнів, які видобуватимуться у межах площ Абіха і Кавказька, ділянки Маячна і структури Субботіна[2].

Примітки

  1. Fortune Global 500
  2. Кабінет Міністрів України / Розпорядження від 25.11.2013 № 916-р // Про підписання Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах площ Абіха і Кавказька, ділянки Маячна та структури Субботіна, між Державою Україна та компаніями Ені Юкрейн Шеллоу Вотерс Б. В., ЕДФ Юкрейн Шеллоу Вотерс САС, товариством з обмеженою відповідальністю "Води України" та публічним акціонерним товариством "Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз"