Excite

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 10:31, 24 квітня 2022, створена InternetArchiveBot (обговорення | внесок) (Виправлено джерел: 7; позначено як недійсні: 0.) #IABot (v2.0.8.7)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Excite
Логотип
Посилання www.excite.com
Комерційний Так
Тип Вебпортал
Реєстрація вільний, платний на обновлення
Власник IAC Search & Media
Автор Грем Спенсер , Джо Краус
Започатковано 1994
Стан Активний
Рейтинг Alexa 5714[1] і 3[2]
Excite@Home

Excite  — це Інтернет портал, один з основних інтернет компаній, разом з Yahoo!, Lycos , Netscape, та AltaVista . Створений 1994 року молодими студентами: Гремом Спенсером та Джо Краусом. Сьогодні він пропонує різні послуги, включаючи пошук, електронну пошту, миттєвий обмін повідомленнями, придбання квитків.

Історія

Excite був заснований як Architext в 1994 році Гремом Спенсером, Джо Краусом, Марком Ван Хареном, Райаном Макінтайром, Беном Лучом і Мартіном Реінфрендом, всі вони були студентами Стенфордського університету. У липні 1994 International Data Group заплатив їм $ 100 тисяч на розробку вебслужби. У січні 1995 року, Вінод Хосла (сам колишній студент Стенфордського), партнер венчурної компанії Kleiner Perkins Caufield & Byers, розташовані $ 250,000 перший раунд підтримку для проекту з 1,5 млн доларів США за десять місяців. Незабаром після цього, Джефф Янг інституційних Venture Partners приніс додаткові 1,5 млн доларів США у фінансуванні, і Excite був офіційно запущений у грудні 1995 року.

У січні 1996 року, Джордж Белл приєднався в Excite, як її головний виконавчий директор. Excite також купив дві пошукові системи ( Magellan і WebCrawler ), і підписані ексклюзивні угоди про дистрибуцію з Netscape, Microsoft, Apple і інших компаній. 4 квітня 1996, Excite став публічною компанією з первинного розміщення двох мільйонів акцій. У червні 1997 року, Intuit, виробник Quicken і TurboTax. Придбала 19% частку Excite і остаточно семирічного партнерства угоди. 16 жовтня 1997, Excite купив Netbot, торговий агент порівняння. У той же час Intuit оголосили про запуск Excite Бізнес та інвестиції. У тому ж році операція була завершена з Ticketmaster надавати пряму онлайн квитків. 31 березня 1998, Excite повідомив про чисті збитки приблизно 30,2 млн доларів США і відповідно до його першої доповіді кварталі вона була тільки досить вільного капіталу для виконання зобов'язань по грудень. У грудні 1998 року, Yahoo! був у переговорах щодо купівлі Excite за $ 5,5 млрд до $ 6 мільярдів. Однак, спонукуваний Клейнер Перкінс, @ Home Network "S голова і генеральний директор, Томас Джермолук зустрівся з головою в Excite і головний виконавчий директор Джордж Белл 19 грудня, і порушувати згодом була придбана @ Home Network, 19 січня 1999 року. Пізніше в 1999 році, два аспіранти в Стенфордському університеті Сергій Брін і Ларрі Пейдж постановили, що Google, це пошукова система яку вони розробили, приймає до часу вони повинні були використовувати для вивчення. Вони пішли до Белла і запропонували йому за $ 1 мільйон. Він відхилив пропозицію, а потім кинув Вінода Хосла, один з венчурних капіталістів Excite, зі свого кабінету після того, як переговори з Бріном і Пейджом до $ 750.000. Відмова Excite, щоб купити Google, що став в 180 мільярдів доларів до 2010 року компанія зробила із тупиx бізнес-рішень.

Джерела

  1. Alexa.com — 1996.
  2. Alexa.com — 1996.