Fireclaw (видавництво)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Fireclaw Ukraine
Fireclaw
Тип видавництво
Форма власності видавництво
Галузь авторські та локалізовані комікси
Спеціалізація Видавництва коміксів України
Засновано 2 лютого 2015
Штаб-квартира Вул. Святошинська 4, Київ, Україна
Територія діяльності Україна Україна
Ключові особи Едоардо Ландо (директор)
Марія Полегенька (заступник директора)
Сайт Сайт видавництва

Приватне Підприємство «Фаеркло Україна» (англ. Fireclaw Ukraine) — українське видавництво коміксів у жанрах стімпанк, наукової фантастики та фентезі.[1]

Історія

Компанію було засновано у лютому 2015 року. Видавництво видає авторські комікси й українські переклади всесвітньо відомих проектів. Станом на 2018 рік «Fireclaw» — офіційний ліцензіат Marvel в Україні[2]. Видавництво також першим в Україні почало співпрацювати з найбільшим італійським видавництвом коміксів — Sergio Bonelli Editore[3]. Зокрема, видавництво видає перші в історії україномовні комікси про Людину-павука[4] та інших героїв коміксів Marvel. 15 грудня 2018 року видавництво відвідало локальний комікс-фестиваль Comxfest, на якому анонсувало комікси на 2019 рік, серед якого була перша ліцензія від IDW Publishing«Дракула»

Marvel Comics

Див. також: Marvel Comics

У лютому 2018 року, видавництво випустило перший випуск серії «The Amazing Spider-Man» (а саме серія 2015 року — Vol. 4), переклавши назву як «Spider-Man». Випуск серії все ще триває стабільно щомісяця у виді простої журнальної серії, а за переклад завжди відповідає Сергій Ковальчук. Детально про серію та її випуск українською:

У серпні, після 6 місяців випуску серії Павуччо, видавництво анонсувало перший том-збірку — «Старий Лоґан: Берсеркер». Презентація та перший випуск якого згодом відбулися на Comic Con Ukraine 2018, 23 вересня. На цьому комікс-фестивалі видавництво також анонсувало переклади нових коміксів Marvel у форматі томів: «Вражаючі Люди-Ікс: Життя Ікс», «Єнот Ракета», «Тор: Глава перша».

15 грудня 2018 року видавництво відвідало локальний комікс-фестиваль Comxfest, на якому анонсувало комікси на 2019 рік, які є або продовженням поточних серій, або прийдешні нові, до таких увійшли: «Доктор Стрендж: Прокляття», «Безсмертний Галк», «Месники», «Дракула».

28 грудня 2019 року видавництво анонсувало свої наступні комікси за ліцензією Marvel, на початок 2019 року: «Життя Капітана Марвел», «Месники», другий том серії про Дедпула.

Див. також

Примітки

Посилання