Google Allo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Google Allo
GoogleAllo icon.svg
Тип Миттєві повідомлення
Розробник Google
Перший випуск 21 вересня, 2016; 3 роки тому (2016-09-21)
Версії 9.0
Операційна система Android, iOS
Написано на C++
Доступні мови English
Стан розробки Active
allo.google.com

Google Allo — мобільний додаток для миттєвого обміну повідомленнями, розроблений компанією Google. Програму було представлено на конференції Google I/O 18 травня 2016 року разом із Google Duo — мобільним відеочатом. Спочатку запуск планувався влітку 2016 року, але згодом був перенесений на 21 вересня в США і в усьому світі декількома днями пізніше.

Додаток доступний на платформах Android і iOS. При реєстрації додаток прив'язується до телефонного номеру користувача, також для використання Google Assistant використовується прив'язка до аккаунту Google.

12 березня 2019 Google закрив свій менеджер Allo.

Особливості

Google Assistant

Користувач може отримувати відповіді на питання, шукати інформацію і купувати що-небудь, не залишаючи розмову зі співрозмовником, або скориставшись окремим чатом. Для звернення до асистента достатньо написати в чат «@google» і свій запит.[1]

Також асистент аналізує всі повідомлення в чаті, пропонуючи користувачам пов'язані з ними запити, компанії та послуги. Магазин додаткових сервісів вбудований в чат-додаток.

Розумна відповідь

Функція «розумної відповіді» пропонує можливі відповіді на повідомлення співрозмовника, не вимагаючи від користувача набору будь-яких слів. Allo використовує технології машинного навчання Google, щоб запропонувати відповідь на останні повідомлення в стилі користувача. Функція також аналізує зображення і повідомлення, відправлені користувачеві, щоб запропонувати відповіді.

Малюнки

Користувач може малювати на фотографії або додавати до них текст.

Зміна розміру шрифту

Додаток дозволяє легко змінити (збільшити або зменшити) розмір шрифту в повідомленні, що надсилається.

Стікери

Наклейки, розроблені художниками різних країн світу. Система пошуку стікерів вбудована в додаток.

Ігри

Ігри, надані ігровими розробниками різних країн світу. Магазин ігор вбудовано в чат-додаток.

Режим інкогніто

Режим інкогніто — додатковий опціональний режим, який включає в себе приватні повідомлення, тимчасові чати і end-to-end шифрування.

Критика

Google Allo піддався критиці з боку експертів з питань безпеки і захисників приватного життя за те, що режим end-to-end шифрування вимкнено за замовчуванням, що за їхніми твердженнями залишає додаток відкритим для урядового нагляду. Едвард Сноуден, інформатор і колишній підрядник АНБ, піддав сервіс критиці додаток у своєму Twitter, заявивши, що «рішення компанії Google відключити шифрування end-to-end за замовчуванням в його новому чат-додатку Allo небезпечним».[2]

Thai Duong з команди безпеки продукту Google, писав в особистому блозі, що він наполягатиме на додаванні настройки, яка дозволить користувачам мати шифрування на весь час, але пізніше він відмовився від заяви.[3] Google зберігатиме історію переписки на власних серверах.[4]

Примітки