Відмінності між версіями «Hasta la vista»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Рядок 25: Рядок 25:
   
 
== Історія ==
 
== Історія ==
У лютому Пономарьов здобув право представляти Україну на 48-му [[Євробачення|Пісенному конкурсі Євробачення]]. Пісня з якою мав їхати співак, була тоді ще не відома - трохи згодом був оголошен конкурс, в якому брали участь композитори з різних куточків Світу.
+
У лютому Пономарьов здобув право представляти Україну на «48-му [[Євробачення|Пісенному конкурсі Євробачення]]». Пісня з якою мав їхати співак, була тоді ще не відома - трохи згодом був оголошен конкурс, в якому брали участь композитори з різних куточків Світу.
   
 
;Автори
 
;Автори

Версія за 12:33, 10 вересня 2010

Hasta la VistaPicto infobox music.png
Файл:132.gif
Сингл Олександра Понамарьова
Випущений 2003
Формат CD
Записаний 2003
Жанр Поп
Композитор Цвійка Пік
Тривалість 3 хв. 3 с.
Продюсер Олександр Пономарьов
Хронологія синглів Олександра Понамарьова
Попередній
←
100 kisses
(2006)
Наступний
→
Музичне відео
«Hasta la Vista» на сайті YouTube

Hasta la Vista (ісп. «До побаченя») — це пісня співака Олександра Понамарьова, з якою він виступив 24 травня 2003 року, на пісенному конкурсі Євробачення у столиці Латвії. Він став першим представником України, який брав участь у цьому конкурсі.

Пісня була видана окремим синглом.

Історія

У лютому Пономарьов здобув право представляти Україну на «48-му Пісенному конкурсі Євробачення». Пісня з якою мав їхати співак, була тоді ще не відома - трохи згодом був оголошен конкурс, в якому брали участь композитори з різних куточків Світу.

Автори

Переможцем конкорсу став знаний ізраїльський композитор Цвійка Пік, автор пісні "Diva", з якою Dana International перемогла у Пісенному конкурсі 1998 року. Автором слів стала колишня дружина Цвійки Піка Міріт Шем-Ур. Олександр Пономарьов зробив власне аранжування пісні, яке й будо представлене на конкурсі. Цвійка Пік спеціально приїжджав до Києва, щоб бути присутнім на записі "Hasta la Vista".[1]

Трек-лист синглу

  1. «Hasta la Vista» — 3:03

Зовнішні посилання

Примітки

  1. Пономарьов готується до "Євробачення". Music.com.ua. Процитовано 2010-05-15.  Проігноровано невідомий параметр |datepublished= (можливо, |publication-date=?) (довідка)