Horasis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 13:15, 22 липня 2020, створена АтаБот (обговорення | внесок) (синтаксис файлу в картці за допомогою AWB)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Горасіс
Оригінальна назва Horasis
Дата заснування 2005
Голова Френк Юрген Ріхтер
Адреса Цюрих
Офіційний сайт http://www.horasis.org/
CMNS: Horasis у Вікісховищі

Horasis — незалежний аналітичний центр, розташований в Цюриху (Швейцарія). Був створений в 2005 році Френком Юргеном Ріхтером, головою центру[1].

Horasis проводить зустрічі світових бізнес-лідерів за особливим запрошенням на регіональному рівні в Китаї, Індії, Росії і на Близькому Сході. Horasis був названий «свого роду молодшої лігою Всесвітнього економічного форуму для мережі ринків, що розвиваються» видавництвом The New York Times[2].

Цілі

Основною метою Horasis є «реалізація амбіцій для сталого майбутнього» за рахунок нових платформ співпраці і обміну знаннями, зокрема між розвиненими країнами і країнами, що розвиваються ринками[3]. Спільнота працює з корпораціями, урядами та міжнародними організаціями на основі партнерських зв'язків, і часто є реалізатором ініціатив. Ці зустрічі по черзі переходять від однієї приймаючої країни до іншої[4].

Зустрічі зазвичай проводяться за межами відповідного географічного положення «обраної» країни - в приймаючій країні. Для обраних країн, які виступають як гостей (Китай, Індія, Росія і арабський світ), ці заходи розглядаються як засіб заохочення доброзичливих відносин зі світом, і прояви м'якої сили за допомогою спільного вибору і співпраці. Зустрічі також є платформою для проведення політичного діалогу між приймаючою країною і запрошеними країнами.

Премія "Business leader of the Year" (Бізнес Лідер Року)

Горасіс нагороджує премією "Business leader of the Year" (Бізнес Лідер Року) видатних підприємців китайського, індійського, російського чи арабського походження, що побудували і керівних всесвітньо успішними фірмами. Премію вперше видали в 2006-му році[5]. Серед одержувачів найвідомішими є: М. А. Юсуф Алі, керуючий директор, Emke Group; Наталія Касперська, співзасновник «Лабораторії Касперського»; Рахул Баджадж, голова Bajaj Auto; Володимир Євтушенков, голова, АФК «Система»; Фу Ченг, голова Sinopec; Санджив Гоєнка, голова, RP-Sanjiv Goenka Group; Гуо Гуанчан, голова, Фосун; Чи Руогу, голова, Ексімбанк Китаю; Його Високоповажність Мохаммад Омран Альшамсі, голова, Etisalat; Раджан Міттал, заступник голови та керуючий директор Bharti Enterprises; і Малвіндер Мохан Сінгх, голова правління Fortis Healthcare.

Церемонії нагород відбуваються на відповідних регіональних зустрічах[6][7].

Примітки

Посилання