IDCEE

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Logo IDCEE

IDCEE Internet technologies and innovations, (IDCEE.Інтернет технології та інновації — щорічна конференція з інтернет-технологій та інновацій у Києві, на якій водночас збираються підприємці, інвестори та керівники міжнародних IT компаній.

З 10 по 11 жовтня 2013 року у Києві буде проведена четверта конференція. Популярність IDCEE зростає у геометричній прогресії[1].

З новинок IDCEE 2013 варто також відзначити спеціальну Панельну дискусію, присвячену одній з країн, які найбільш стрімко розвиваються у сфері ІТ та підприємництва, Бразилії (Brazil Panel). Також, у 2013 році буде представлено Технологічну сцену (Tech Stage), яка має на меті зібрати провідних девелоперів, блоггерів, хакерів і технічних спеціалістів.

На конференції відбувається конкурс стартапів. У 2012 році переможцями стали такі три стартапи:

  • Kuznech (Росія)— технологія індексування та пошуку по мільярдам зображень онлайн
  • Flocktory (Росія) — термінал з набором сервісів, що дозволяють компаніям працювати та взаємодіяти зі своїми клієнтами через соціальні мережі, інтерфейс для мотивації клієнтів компанії на повторну покупку та залучення своїх друзів
  • realPad (Чехія) — додаток для iPad, створений для агентів нерухомості, що дозволяє надсилати данні про помешкання на пошту клієнта, забезпечує віртуальні презентації квартир, онлайн-трансляцію з місця побудови, галерею фото, інтерактивні планування квартир, що дозволяє швидко обрати приміщення

Переможці отримали призи від от 5 до 15 тис. євро.

Нагадаємо, що минулого року IDCEE відвідало більше 2200 учасників з 45 країн, понад 70 видатних спікерів, представників більше 50 венчурних фондів і компаній, а також 170 команд стартап-підприємців з країн Східної та Західної Європи та США. Свої проекти молоді розробники могли презентувати представникам таких відомих фондів як Bessemer Venture Partners, B-to-v Partners, Earlybird Venture Capital, eVentures Russia, Fast Lane Ventures, Intel Capital, Almaz Capital Partners, Kae Capital, Project A Ventures, Mangrove Capital Partners, Runa Capital, DN Capital, Seedcamp, TA Venture та ін . Під управлінням цих фондів знаходиться більше $ 30 млрд.

На IDCEE 2012 ділилися своїми знаннями та досвідом Едріан Хенні (East-West Digital News), Йоахім Шосс (глобальний інвестор), Анупам Мітталь (People Group), Шахар Вайсер (GetTaxi), Марко Родзінек (NOAH Advisors), Маргарет Імберт (Venture Village), Олів’є Фешероль (Viadeo), Раджеш Савхні (GSF Accelerator, 8888.com), Даміан Перілла (PayPal), Дмитро Ставіцький (Evernote), Фабріс Грінда (OLX) і багато інших.

Пропонуємо Вам відчути атмосферу IDCEE 2012


Джерела

Примітки

  1. Виктория Тигипко. IDCEE вновь открывает IT-таланты. С 18 по 19 октября в Киеве мы проведем уже третью конференцию «День инвестора Центральной и Восточной Европы. Интернет-технологии и инновации» // korrespondent.net, 25 травня 2012, 15:41.