Відмінності між версіями «Java EE»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (категоризація)
(орфографія)
'''Java Platform, Enterprise Edition''', скорочено '''Java EE''' (до версії 5.0 — '''Java 2 Enterprise Edition''' або '''J2EE''') — набір специфікацій і відповідної документації для мови [[Java]], який описує архітектуру серверної платформи для задач середніх і великих підприємств.
 
Специфікації деталізовані настільки, щоб забезпечити переносимість програм з однієї реалізації платформи на іншу. Основна мета специфікацій - забезпечити [[масштабованість]] програми і цілістністьцілісність даних під час рооботироботи системи. J2EE орієнтована на використання її через [[веб]] як [[інтернет]]і, так і в [[Локальна мережа|локальних мережах]]. Вся специфікація створюється і затверджується через [[JCP]] (Java Community Process) в рамках ініціативи [[Sun Microsystems|Sun Microsystems Inc]].
 
J2EE є промисловою технологією і в основному використовується в високопродуктивних проектах, в яких необхідна надійність, масштабованість, гнучкість.
[[SAP]], [[IBM]], [[Oracle]]. -->
 
ПопулярностыПопулярності J2EE також сприяє те, що Sun пропонує безплатний комплект розробки, [[SDK]], який дозволяє підприємствам розробляти свої системи, не витрачаючи великих коштів. В цей комплект входить сервер програм з ліцензією для розробки.
 
== Версії ==
 
==Посилання==
* [http://java.sun.com/javaee/ ОфициальнаяОфиційна страницасторінка Java EE {{ref-en}}]
* [http://developers.sun.ru/javaee developers.sun.ru — Java EE на российскомросійському порталепорталі разработчиковрозробників Sun Microsystems]