Lingvo.ua

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Lingvo.ua — інтернет-портал, створений компанією ABBYY, безкоштовний лінгвістичний сервіс. Є першим українським порталом онлайн словників і базою перекладів.

Послуги порталу

Онлайн сервіс дозволяє безкоштовно отримати точний переклад слів і фраз для англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, латинської та української мов.

На порталі доступна колекція з понад 50 словників загальної і тематичної лексики: медичної, юридичної, економічної, комп'ютерної, науково-технічної та інших, залежно від мовного спрямування.

Ресурс забезпечений базою перекладів з прикладами сучасного вживання слів і словосполучень в пропозиціях з художньої та технічної літератури, законодавчих та юридичних документів, інтернет-сайтів.

Масив прикладів постійно оновлюється: фрагменту українською мовою відповідає фрагмент англійською, французькою, німецькою мовами.

Lingvo.ua підтримує українську мову інтерфейсу і надає користувачам можливість знаходити значення українських слів у Великому тлумачному словнику сучасної української мови видавництва «Перун». Цей універсальний довідник з сучасної української мови містить близько 250 тисяч слів і словосполучень.

Користувачі настільної версії програми ABBYY Lingvo x5 можуть активувати на порталі серійний номер своєї програми і отримати повний доступ до придбаних словників з будь-якого пристрою при підключенні до інтернету.

Компанія аноносувала, що на порталі можна буде придбати додаткові спеціалізовані преміум-словники. Таким чином, на будь-якому мобільному пристрої в будь-який час до послуг користувачів може бути до 220 словників[1].

Примітки

Посилання