Lingvo.ua

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 22:50, 28 жовтня 2011, створена StripedM (обговорення | внесок) (→‎Переклад: Сервіс то добре, але ж переклад не показує.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Lingvo.ua — безкоштовний лексикографічний інтернет-портал, створений компанією ABBYY.

Lingvo.ua підтримує українську мову інтерфейсу.

Послуги порталу

Переклад

Онлайн сервіс дозволяє безкоштовно отримати точний переклад слів і фраз для англійської, німецької[1], французької[2], італійської[3], іспанської[4], латинської[5] та української мов.

Словники

На порталі доступна колекція з понад 50 словників загальної і тематичної лексики: медичної, юридичної, економічної, комп'ютерної, науково-технічної та інших, залежно від мовного спрямування.

Ресурс забезпечений базою перекладів з прикладами сучасного вживання слів і словосполучень в пропозиціях з художньої та технічної літератури, законодавчих та юридичних документів, інтернет-сайтів.

Масив прикладів постійно оновлюється: фрагменту українською мовою відповідає фрагмент англійською, французькою, німецькою мовами.

Великий тлумачний словник сучасної української мови онлайн

На порталі достуі надає користувачам можливість знаходити значення українських слів у Великому тлумачному словнику сучасної української мови видавництва «Перун», який містить близько 250 тисяч слів і словосполучень сучасної української мови.

Додаткові можливості для зареєстрованих користувачів

Користувачі настільної версії програми ABBYY Lingvo x5 можуть активувати на порталі серійний номер своєї програми і отримати повний доступ до придбаних словників з будь-якого пристрою при підключенні до інтернету.

Компанія анонсувала, що на порталі можна буде придбати додаткові спеціалізовані преміум-словники. Таким чином, на будь-якому мобільному пристрої в будь-який час до послуг користувачів може бути до 220 словників[6].

Див. також

Примітки

  1. станом на 2011-10-29 переклад не функціонує
  2. станом на 2011-10-29 переклад не функціонує
  3. станом на 2011-10-29 переклад не функціонує
  4. станом на 2011-10-29 переклад не функціонує
  5. станом на 2011-10-29 переклад не функціонує
  6. ABBYY запустила український портал он-лайн словників і бази перекладів Lingvo.ua

Посилання