Відмінності між версіями «Linux oops»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Мітка: суміш розкладок у тексті
 
м (правопис)
Рядок 2: Рядок 2:
 
[[Файл:Linux-2.6-oops-parisc.jpg|міні|Linux kernel oops на [[PA-RISC]]]]
 
[[Файл:Linux-2.6-oops-parisc.jpg|міні|Linux kernel oops на [[PA-RISC]]]]
   
Станo '''oops''' сигналізує про відхилення у робоіт [[Ядро Linux|ядра]]. Найчастіше декілька повідомлень oops приводять до стану до стану [[Kernel Panic]]. Це відбувається коли ядро намагається звернутися до ресурсів які були втрачені. Linux Oops не означає нічого окрім помилки. Повідомлення використовується ядром Linux для [[Зневадження|зневадження]] та виправки проблеми.
+
Стан '''oops''' сигналізує про відхилення у робоіт [[Ядро Linux|ядра]]. Найчастіше декілька повідомлень oops приводять до стану [[Kernel Panic]]. Це відбувається коли ядро намагається звернутися до ресурсів які були втрачені. Linux Oops не означає нічого окрім помилки. Повідомлення використовується ядром Linux для [[Зневадження|зневадження]] та виправки проблеми.
   
 
Офіційна документація Linux описує oops у файлі ''Documentation/oops-tracing.txt'' сирцевих кодів.
 
Офіційна документація Linux описує oops у файлі ''Documentation/oops-tracing.txt'' сирцевих кодів.
   
[[Kerneloops]] утиліта для збору та поданням oops повідомлень ядра на сайт kerneloops. Він надає статистичні дані і доступ спільноті до повідомлених oops.
+
[[Kerneloops]] утиліта для збору та поданням oops повідомлень ядра на сайт kerneloops. Вона надає статистичні дані і доступ спільноті до повідомлених oops.
   
 
== Джерела ==
 
== Джерела ==

Версія за 19:12, 21 грудня 2013

Linux kernel oops на SPARC
Linux kernel oops на PA-RISC

Стан oops сигналізує про відхилення у робоіт ядра. Найчастіше декілька повідомлень oops приводять до стану Kernel Panic. Це відбувається коли ядро намагається звернутися до ресурсів які були втрачені. Linux Oops не означає нічого окрім помилки. Повідомлення використовується ядром Linux для зневадження та виправки проблеми.

Офіційна документація Linux описує oops у файлі Documentation/oops-tracing.txt сирцевих кодів.

Kerneloops утиліта для збору та поданням oops повідомлень ядра на сайт kerneloops. Вона надає статистичні дані і доступ спільноті до повідомлених oops.

Джерела

* https://www.kernel.org/doc/Documentation/oops-tracing.txt
* http://madwifi-project.org/wiki/DevDocs/KernelOops
* http://linux.die.net/man/8/kerneloops