Редагування MP2

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
''Не слід плутати з [[MPEG-2]].''
 
   
'''MPEG-1 Audio Layer II''' (скор. '''MP2''' , іноді називається '''Musicam''' ) - один з трьох форматів (рівень 2) стиснення звуку з втратами , визначених у стандарті [[MPEG-1]]. Застосовується в цифровому радіомовлення DAB і застарілому стандарті Video CD , який в 90-і роки використовувався для розповсюдження фільмів на оптичних компакт-дисках і існував до широкого розповсюдження [[DVD ]].
+
'''MPEG-1 Audio Layer II''' (скор. '''MP2''' , іноді називається '''Musicam''' ) - один з трьох форматів (рівень 2) стиснення звуку з втратами , визначених у стандарті MPEG-1 <sup>[3]</sup> . Застосовується в цифровому радіомовлення DAB і застарілому стандарті Video CD , який в 90-і роки використовувався для розповсюдження фільмів на оптичних компакт-дисках і існував до широкого розповсюдження DVD .
   
 
== Основні параметри ==
 
== Основні параметри ==

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці

  • MP2: Посилання на сайт

Ця сторінка належить до 1 прихованої категорії:

Отримано з https://uk.wikipedia.org/wiki/MP2