Відмінності між версіями «Metro Pictures»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
м (→‎Історія: replaced: в якості → як, в кінці → наприкінці за допомогою AWB)
 
(Не показано одну проміжну версію цього користувача)
Рядок 2: Рядок 2:
   
 
== Історія ==
 
== Історія ==
«Metro Pictures» заснована в [[Нью-Йорк]]у наприкінці [[1915]] [[Річард Роуленд|Річардом Роуленд]] (1880–1947) і [[Луїс Майєр|Луїсом Майєром]] (1885–1957). Почала з дистриб'юції фільмів, випущених студією «Solax», але незабаром стала випускати власні фільми. У 1918 році штаб-квартира компанії переїхала в [[Лос-Анджелес]]. Майєр в [[1918 ]]році покинув компанію, щоб заснувати власну в [[Лос-Анджелесі]]. Роуленд продовжив виробництво фільмів в [[Нью-Йорк]]у, Форті Лі та [[Лос-Анджелес]]і. Всього на кіностудії було випущено близько двохсот картин.
+
«Metro Pictures» заснована в [[Нью-Йорк]]у наприкінці [[1915]] [[Річард Роуленд|Річардом Роуленд]] (1880–1947) і [[Луїс Майєр|Луїсом Майєром]] (1885–1957). Почала з дистриб'юції фільмів, випущених студією «Solax», але незабаром стала випускати власні фільми. У 1918 році штаб-квартира компанії переїхала в [[Лос-Анджелес]]. Майєр в [[1918]] році покинув компанію, щоб заснувати власну в [[Лос-Анджелесі]]. Роуленд продовжив виробництво фільмів в [[Нью-Йорк]]у, Форті Лі та [[Лос-Анджелес]]і. Всього на кіностудії було випущено близько двохсот картин.
   
У [[1920 ]]році компанію придбав Маркус Лоу як постачальника продукції для його мережі кінотеатрів. У [[1924|1924 році]], відбулося злиття «Metro Pictures» з іншими кінокомпаніями, купленими Лоу, — «Goldwyn Pictures» Семюеля Голдвіна і «Louis B. Mayer Pictures». Так була утворена «[[Metro-Goldwyn-Mayer]]» — одна з найбільших сучасних кіностудій США.
+
У [[1920]] році компанію придбав Маркус Лоу як постачальника продукції для його мережі кінотеатрів. У [[1924|1924 році]], відбулося злиття «Metro Pictures» з іншими кінокомпаніями, купленими Лоу, — «Goldwyn Pictures» Семюеля Голдвіна і «Louis B. Mayer Pictures». Так була утворена «[[Metro-Goldwyn-Mayer]]» — одна з найбільших сучасних кіностудій США.
   
 
== Посилання ==
 
== Посилання ==
Рядок 10: Рядок 10:
   
 
{{Кіностудії США}}
 
{{Кіностудії США}}
  +
{{Бібліоінформація}}
 
{{Film-org-stub}}
 
{{Film-org-stub}}
 
[[Категорія:Metro-Goldwyn-Mayer]]
 
[[Категорія:Metro-Goldwyn-Mayer]]

Поточна версія на 18:59, 15 квітня 2021

«Metro Pictures Corporation» — одна з ранніх американських кінокомпаній.

Історія[ред. | ред. код]

«Metro Pictures» заснована в Нью-Йорку наприкінці 1915 Річардом Роуленд (1880–1947) і Луїсом Майєром (1885–1957). Почала з дистриб'юції фільмів, випущених студією «Solax», але незабаром стала випускати власні фільми. У 1918 році штаб-квартира компанії переїхала в Лос-Анджелес. Майєр в 1918 році покинув компанію, щоб заснувати власну в Лос-Анджелесі. Роуленд продовжив виробництво фільмів в Нью-Йорку, Форті Лі та Лос-Анджелесі. Всього на кіностудії було випущено близько двохсот картин.

У 1920 році компанію придбав Маркус Лоу як постачальника продукції для його мережі кінотеатрів. У 1924 році, відбулося злиття «Metro Pictures» з іншими кінокомпаніями, купленими Лоу, — «Goldwyn Pictures» Семюеля Голдвіна і «Louis B. Mayer Pictures». Так була утворена «Metro-Goldwyn-Mayer» — одна з найбільших сучасних кіностудій США.

Посилання[ред. | ред. код]