Відмінності між версіями «Nohup»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
(Створена сторінка: '''nohup''' — утиліта UNIX-подібних систем, яка забезпечує ігнорування виконуваною програм...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
  +
{{lowercase}}
'''nohup''' — утиліта UNIX-подібних систем, яка забезпечує ігнорування виконуваною програмою сигналу HUP (SIGHUP — сигнал програмі про закриття терміналу, з якого вона запущена). Таким чином, вивід роботи програми відбувається не у термінал, як зазвичай, а у файл nohup.out в поточній робочій директорії (якщо це неможливо — в $HOME/nohup.out, якщо і це неможливо — команда взагалі не запускається). nohup — це проста низькорівнева утиліта для ігнорування командою сигналу HUP, вона не призначена для розширеного конфігурування виводу.
 
  +
 
'''nohup''' — утиліта [[UNIX]]-подібних систем, яка забезпечує ігнорування виконуваною програмою сигналу HUP ([[SIGHUP]] — сигнал програмі про закриття терміналу, з якого вона запущена). Таким чином, вивід роботи програми відбувається не у термінал, як зазвичай, а у файл «nohup.out» в поточній робочій директорії (якщо це неможливо — в «$HOME/nohup.out», якщо і це неможливо — команда взагалі не запускається). nohup — це проста низькорівнева утиліта для ігнорування командою сигналу HUP, вона не призначена для розширеного конфігурування виводу.
   
 
{{Команди UNIX}}
 
{{Команди UNIX}}

Версія за 23:33, 17 грудня 2013


nohup — утиліта UNIX-подібних систем, яка забезпечує ігнорування виконуваною програмою сигналу HUP (SIGHUP — сигнал програмі про закриття терміналу, з якого вона запущена). Таким чином, вивід роботи програми відбувається не у термінал, як зазвичай, а у файл «nohup.out» в поточній робочій директорії (якщо це неможливо — в «$HOME/nohup.out», якщо і це неможливо — команда взагалі не запускається). nohup — це проста низькорівнева утиліта для ігнорування командою сигналу HUP, вона не призначена для розширеного конфігурування виводу.