Відмінності між версіями «ORGANIC UA»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Рядок 34: Рядок 34:
 
Журнал засновано у 2008 році у м. Київ, зареєстровано в Міністерстві юстиції України [[15 вересня]] 2008 р. Засновник — [http://www.organic.com.ua/ Федерація органічного руху України].
 
Журнал засновано у 2008 році у м. Київ, зареєстровано в Міністерстві юстиції України [[15 вересня]] 2008 р. Засновник — [http://www.organic.com.ua/ Федерація органічного руху України].
   
Перший номер журналу [http://organic.ua/ «ORGANIC UA »] вийшов у 2009 році. Станом на грудень 2013 р. видано 29 номерів, щомісячний тираж становить 3 000 примірників.
+
Перший номер журналу [http://organic.ua/ «ORGANIC UA »] вийшов у 2009 році. Станом на січень 2014 р. видано 29 номерів, щомісячний тираж становить 3 000 примірників.
 
Це перший, єдиний та унікальний у своєму роді журнал, на теренах України.
 
Це перший, єдиний та унікальний у своєму роді журнал, на теренах України.
   

Версія за 13:43, 13 січня 2014

ORGANIC UA
Файл:Organic UA 29.jpg
Країна видання Україна Україна
Періодичність виходу щоквартальний, on-line
Мова українська
Адреса редакції Київ, вул. Оболонська, 4, офіс 1
Головний редактор Інна Колесник
Засновано 2008
Наклад 3000 примірників

Вебсторінка: organic.ua

ORGANIC UA — перший всеукраїнський органік журнал.

Тематика

Періодичне видання, доступне для перегляду також в мережі Інтернет. Журнал виходить щомісяця. Інтернет версія журналу оновлюється щоденно. Існує постійно оновлювана версія журналу у Facebook, Twitter, Одноклассники, В Контакте та більшості інших популярних соціальних мереж.

Основне завдання «ORGANIC UA» донести до читача останні новини світу органіки, розвитку органічного сектору в Україні та світі, а тим, хто чує вперше про органік, — пояснити особливості органічного виробництва та принципові відмінності між органічною та конвенційною продукцією, а також пояснити усі переваги натуральних, екологічно чистих, безпечних сертифікованих органічних продуктів і надати відповіді на будь-які питання наших читачів. Окрім цього, журнал буде корисний тим, кого цікавлять такі теми, як: здорове харчування, захист навколишнього середовища та його теперішній стан, що думають знаменитості про органік, а також поради для повсякденного життя.

Історія

Журнал засновано у 2008 році у м. Київ, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 вересня 2008 р. Засновник — Федерація органічного руху України.

Перший номер журналу «ORGANIC UA » вийшов у 2009 році. Станом на січень 2014 р. видано 29 номерів, щомісячний тираж становить 3 000 примірників. Це перший, єдиний та унікальний у своєму роді журнал, на теренах України.

Основні рубрики журналу

Бібліотека журналу «ORGANIC UA»

Див. також

Посилання