PRT

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
PRT Communication Group
Комунікаційна група ПРТ
Тип PR агентство
Галузь Маркетинг, Піар
Спеціалізація PR, IR, GR
Засновано 2000 
Штаб-квартира Київ, Україна
Територія діяльності Україна, ЄС, СНД
Ключові особи Ярослав Хобта, Ірина Філенко
Співробітники 20
Сайт prt.com.ua

Комунікаційна група PRT (Київ) – українське піар агентство, яке надає послуги із зв'язків з громадськістю, взаємин з інвесторами, управління корпоративним іміджем, зв'язків з державними установами та громадськими організаціями, управління кризовими ситуаціями, зв'язків зі ЗМІ та комплексних інформаційних кампаній у мережі Інтернет.

Агентство було засноване у 2000 році та спочатку носило назву «PRime-Time». У 2003 році агентство отримало нову назву - Комунікаційна група PRT.

Клієнти агенції[ред. | ред. код]

За свою історію існування, агентство реалізувало понад 250 проектів для клієнтів з різноманітних галузей бізнесу: фінанси та банківська справа, важка промисловість, юридичні послуги, агропромисловість, телекомунікації, будівництво тощо. Клієнтами агентства у свій час були Індустріальний союз Донбасу, Промінвестбанк, Укртелеком, Укргазбанк, ВТБ, ЛГЗ «Хортиця» та інші. Наразі PRT співпрацює з такими компаніями та організаціями як Запоріжсталь, АНТК Антонова, Ілляшев та Партнери, Європейська Комісія.

Партнерство[ред. | ред. код]

PRT є партнером Financial Dynamics (FD) (Лондон) в Україні. FD є однією з найбільших у світі компаній в галузі фінансових комунікацій.

У 2009 році Комунікаційна група PRT та компанія з управління активами «Авантаж Капітал Менеджмент» ініціювали презентацію можливостей Варшавської фондової біржі в Україні. Результатом співпраці цих компаній став проект «Інвестиційні салони», який покликаний допомогти українським компаніям вийти на міжнародний ринок капіталу.

Комунікаційна група PRT є ексклюзивним комунікаційним партнером Європейско-Українського Енергетичного Агентства (ЄУЕА).

Агентство PRT є членом Європейської бізнес-асоціації.

Суспільні проекти[ред. | ред. код]

На початку 2004 року комунікаційна група PRT запустила суспільний проект «Рейтинг резонансних подій» (РРП) , основною метою якого є визначення найбільш резонансних для українського суспільства подій, що мали місце за звітний період (декада, місяць, квартал, півріччя, рік тощо), — ключових новин, за якими спостерігають українці.

Керівники агенції[ред. | ред. код]

  • Ярослав Хобта, Президент
  • Ірина Філенко, Віце-президент

Посилання[ред. | ред. код]