Pandora FMS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Pandora FMS
Pandora FMS logo
Pandora FMS v 3.0 Dashboard
Pandora FMS Dashboard
Тип система моніторингу
Автор(и) Sancho Lerena
Розробник Ártica ST
Перший випуск 14 жовтня 2004
Стабільний випуск 7.0 NG 736[1] (28 червня, 2019; 2 місяці тому (2019-06-28))
Репозиторій github.com/pandorafms/pandorafms
Платформа CentOS[2][3]
Операційна система Linux Windows
Написано на Perl, PHP
Доступні мови англійська, іспанська мова, японська, російська, китайська, португальська, італійська, польська, німецька, французька, арабська
Стан розробки активний
Ліцензія GNU General Public License або власницька EULA
pandorafms.com
Pandora Architecture

Pandora FMS — система моніторингу, призначеної для відстеження продуктивності і проблем з роботою сервісів у великих мережах. Підтримується як віддалений моніторинг з використанням SNMP, мережевих запитів і WMI-перевірок, так і збір інформації через локально встановлювані агенти, які доступні для Linux, BSD-систем, комерційних Unix і Windows. Система має досить непогану продуктивність і масштабованість — один сервер моніторингу здатний контролювати роботу кількох тисяч хостів.

З особливостей Pandora FMS можна відзначити: гнучкі засоби організації доступу до веб-інтерфейсу (окремим користувачам можна делегувати доступ для відстеження роботи окремих хостів), наочні графічні звіти для контролю динаміки зміни параметрів, підтримка WMI (Windows Management Instrumentation), облік показників ефективності (KPI) за метрикам SLA і ITIL, можливість прив'язки до GIS, наявність засобів для управління інвентаризацією, гнучкі засоби компонування зведених сторінок з оглядом стану.

Система підтримує аналіз трафіку в режимі реального часу з використанням протоколу Netflow, присутні засоби для виявлення аномалій і проблем, і для формування звітів за IP-адресами і протоколами.

Система написана мовою Perl і поширюється під ліцензією GPLv2.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]