Відмінності між версіями «Pharotis imogene»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
(стиль)
 
Рядок 22: Рядок 22:
   
 
== Поширення, поведінка ==
 
== Поширення, поведінка ==
Країни поширення: [[Папуа Нова Гвінея]]. Вид був зібраний нижче 100 м над рівнем моря. Лаштує сідала громадами в низинних склерофільних рідколіссях, хоча невідомо, чи на деревах чи в печерах. Навіть загальна середовище проживання не відомо, але передбачається, що це або саванове рідколісся, або низинні дощові ліси з ділянками саванового рідколісся.
+
Країни поширення: [[Папуа Нова Гвінея]]. Вид був зібраний нижче 100 м над рівнем моря. Лаштує сідала громадами в низинних склерофільних рідколіссях, хоча невідомо, чи на деревах чи в печерах. Навіть загальне середовище проживання не відоме, але передбачається, що це або саванове рідколісся, або низинні дощові ліси з ділянками саванового рідколісся.
   
 
== Морфологія ==
 
== Морфологія ==

Поточна версія на 08:09, 22 червня 2017

Pharotis imogene
Охоронний статус
Біологічна класифікація
Домен: Еукаріоти (Eukaryota)
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: рукокрилі (Chiroptera)
Родина: Лиликові (Pteropodidae)
Рід: Pharotis
(Thomas, 1914)
Вид: Pharotis imogene
(Thomas, 1914)
Посилання
EOL logo.svg EOL: 127635
ITIS logo.svg ITIS: 632083
IUCN logo.svg МСОП: 16887

Pharotis imogene — вид рукокрилих, родини Лиликові.

Поширення, поведінка[ред. | ред. код]

Країни поширення: Папуа Нова Гвінея. Вид був зібраний нижче 100 м над рівнем моря. Лаштує сідала громадами в низинних склерофільних рідколіссях, хоча невідомо, чи на деревах чи в печерах. Навіть загальне середовище проживання не відоме, але передбачається, що це або саванове рідколісся, або низинні дощові ліси з ділянками саванового рідколісся.

Морфологія[ред. | ред. код]

Голова і тіло довжина від 47 до 50 мм, довжина хвоста 42 мм до 43 мм, задні ступні довжиною від 7,8 до 9,3 мм, передпліччя від 37,5 до 36,6 мм, вуха завдовжки від 24,4 до 25,0 мм. Подібний до роду Nyctophilus, різниться коротшим писочком, більшими вухами і носовим листом.

Загрози та охорона[ред. | ред. код]

Цей вид знаходиться під загрозою через втрати середовища проживання навколо населених пунктів. Цей вид не був записаний у будь-яких охоронних територіях.

Джерела[ред. | ред. код]