Porsche 64

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 10:46, 3 жовтня 2019, створена SOMBot (обговорення | внесок) (ізольована стаття сирота0)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Porsche 64
Загальні дані
Виробник: Reutter
Роки виробництва: 1939
Дизайнер: Фердинанд Порше
Інші позначення : Type 64, Type 60K10
Характеристики
Динамічні
Макс. швидкість: 160 км/год

Porsche 64  — марка спортивного автомобіля розроблена Фердинандом Порше у 1939 році.

Історія[ред. | ред. код]

Фердинанд Порше розробив спортивних автомобіль для автоперегонів Берлін-Рим 1939 року. Всього було випущено три зразки. Вони не випускалися під брендом Porsche, а напис Porsche написав вручну сам Фердинанд Порше. Автомобілі збиралися вручну в майстерні «Reutter».

В Porsche 64 був алюміннєвий кузов обтічної форми. Опозитний чотирьох-циліндровий двигун розташовувався позаду. Шасі було значно підсилене. Автомобіль був здатен розивати швидкість 160 км/год.

Використати авто в перегонах Порше не встиг у зв'язку з початком Другої світової війни. Один автомобіль був знищений на початку війни. Інший екземпляр у травні 1945 року розбили американські солдати, які використовували авто як трофей. Третій, вцілілий екземпляр зберігався в гаражі родини Порше. У 1947 році кузов автомобіля відновив Баттіста Фаріна і у 1949 році авто купив австрійський мотогонщик Отто Мате. На цьому авто Мате переміг у 1950 році на автоперегонах Alpine Rally. Востаннє авто брало участь в перегонах у 1982 році в Каліфорнії на Монтерейських прегонах ретромобілів. З цього часу автомобіль експонується в Пересенському музеї автомобілів в Лос-Анжелесі. Отто Мате був власником автомобіля до своєї смерті у 1995 році. Тоді авто викупив австрійський колекціонер Томас Грубер. У серпні 2019 року автомобіль мали виставити на аукціон в Каліфорнії. Його оцінювали у 17 млн дол. Проте аукціон не відбувся через технічні помилки під час торгів.[1]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]