RememberUs.org

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 21:20, 9 грудня 2021, створена Andriy.vBot (обговорення | внесок) (виправлення дат)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
RememberUs.org
Девіз To honor and commemorate those who perished in the Shoah and to educate about the devastating and everlasting consequence of genocide.
Дата заснування 5 грудня 2013 р.
Тип громадська благодійна[1], неприбуткова, недержавна
Положення США США
Адреса P.O. Box 920542, Needham,
MA 02492, USA
Офіційний сайт www.rememberus.org

RememberUs.org — громадська[2] благодійна і волонтерська організація, на меті у якої є запобігання випадків геноциду у світі. Головний офіс знаходиться у м. Нідґем, округ Норфолк, штат Массачусетс, США.

Організація впроваджує та підтримує освітні програми з вивчення Голокосту та інших геноцидив в США, проводить мітинги пам'яті в Америці та Україні. Волонтери організації проводять освітні заходи, одноденні шкільні екскурсії у меморіальні місця Східної Європи (зокрема України), а також, садять дерева пам'яті.

RememberUs.org  підтримує наукові дослідження, пов'язані з вивченням Голокосту; фінансує створення музеїв в школах, переклади знайдених документів різними мовами та їх оцифровування.

Більше про роботу компанії можна дізнатися з її річних звітів за 2015[3] та 2016[4] рр.

Місія і цілі[ред. | ред. код]

Організація освічує молодь про руйнівні наслідки геноциду, вчить вшановувати пам'ять жертв Голокосту і шукає шляхи до мирного співіснування та крос-культурних взаємодій між народами.

Діяльність[ред. | ред. код]

Освітні програми[ред. | ред. код]

RememberUs.org  проводить серію освітніх проектів в США і в Україні; Проекти включають: шкільні екскурсії, фото- та художні виставки, безкоштовні публічні лекції і конференції.

Також організація сприяє відкриттю музеїв ІІ-ї Світової війни та Голокосту у навчальних закладах України, зокрема останнім часом було відкрито музеї у Кременчуцькому вищому професійному училищі № 7[5][6] та у Засульському ліцеї[7] Лубенського району Потавщини.

Меморіальні програми[ред. | ред. код]

RememberUs.org  прагне підтримувати пам'ять про трагічні події, які відбувалися на теренах України та Східної Європи, де євреїв не переміщали в табори — їх знищували на місці. Організація сприяє ідентифікації та позначенню місць масових поховань, встановленню знаків над цими могилами, визначенню імен жертв.

Метасеквоя восени

Також, на місцях вбивств в Україні організація висаджує дерева Метасеквої («Dawn Redwood»). Мета організації — посадити якомога більше дерев, позначаючи могили в місцях масових вбивств. Метасеквойя — незвичайне дерево, це одне з найстаріших рослин, що збереглися на Землі. Висадка цих дерев в місцях масових вбивств, створює практично вічний символ пам'яті про ці місця, так як тривалість життя цих дерев більше тисячі років, вони можуть пережити пожежу, та й в цілому їх історія має багато паралелей з історією єврейського народу.

Посилання[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. www.irs.gov Employer Identification Number (EIN): 46-4239560(англ.)
  2. letter from internal revenue service Архівовано 27 вересня 2017 у Wayback Machine. for 501c3 type (англ.)
  3. 2015-End-Of-Year-Report. Архів оригіналу за 26 вересня 2017. Процитовано 26 вересня 2017. 
  4. 2016-End-Of-Year-Report. Архів оригіналу за 26 вересня 2017. Процитовано 26 вересня 2017. 
  5. Відкриття музею — сюжет програми Кременчуцькі Новини
  6. Кременчуг. Открытие музея Холокоста (video)
  7. Creating process at Zassullja local history and the Holocaust museum (video)

Див. також[ред. | ред. код]