RememberUs.org

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.
RememberUs.org
Девіз To honor and commemorate those who perished in the Shoah and to educate about the devastating and everlasting consequence of genocide.
Дата заснування 5 грудня 2013 р.
Тип громадська благодійна[1], неприбуткова, недержавна
Положення США США
Адреса P.O. Box 920542, Needham,
MA 02492, USA
Офіційний сайт www.rememberus.org

RememberUs.org — громадська[2] благодійна і волонтерська організація, на меті у якої є запобігання випадків геноциду у світі. Головний офіс знаходиться у м. Нідґем, округ Норфолк, штат Массачусетс, США.

Організація впроваджує та підтримує освітні програми з вивчення Голокосту та інших геноцидив в США, проводить мітинги пам'яті в Америці та Україні. Волонтери організації проводять освітні заходи, одноденні шкільні екскурсії у меморіальні місця Східної Європи (зокрема України), а також, садять дерева пам'яті.

RememberUs.org  підтримує наукові дослідження, пов'язані з вивченням Голокосту; фінансує створення музеїв в школах, переклади знайдених документів різними мовами та їх оцифровування.

Більше про роботу компанії можна дізнатися з її річних звітів за 2015[3] та 2016[4] рр.

Місія і цілі

Організація освічує молодь про руйнівні наслідки геноциду, вчить вшановувати пам'ять жертв Голокосту і шукає шляхи до мирного співіснування та крос-культурних взаємодій між народами.

Діяльність

Освітні програми

RememberUs.org  проводить серію освітніх проектів в США і в Україні; Проекти включають: шкільні екскурсії, фото- та художні виставки, безкоштовні публічні лекції і конференції.

Також організація сприяє відкриттю музеїв ІІ-ї Світової війни та Голокосту у навчальних закладах України, зокрема останнім часом було відкрито музеї у Кременчуцькому вищому професійному училищі № 7[5][6] та у Засульському ліцеї[7] Лубенського району Потавщини.

Меморіальні програми

RememberUs.org  прагне підтримувати пам'ять про трагічні події, які відбувалися на теренах України та Східної Європи, де євреїв не переміщали в табори — їх знищували на місці. Організація сприяє ідентифікації та позначенню місць масових поховань, встановленню знаків над цими могилами, визначенню імен жертв.

Метасеквоя восени

Також, на місцях вбивств в Україні організація висаджує дерева Метасеквої («Dawn Redwood»). Мета організації — посадити якомога більше дерев, позначаючи могили в місцях масових вбивств. Метасеквойя — незвичайне дерево, це одне з найстаріших рослин, що збереглися на Землі. Висадка цих дерев в місцях масових вбивств, створює практично вічний символ пам'яті про ці місця, так як тривалість життя цих дерев більше тисячі років, вони можуть пережити пожежу, та й в цілому їх історія має багато паралелей з історією єврейського народу.

Посилання

Джерела

Примітки

  1. www.irs.gov Employer Identification Number (EIN): 46-4239560(англ.)
  2. letter from internal revenue service Архівовано 27 вересень 2017 у Wayback Machine. for 501c3 type (англ.)
  3. 2015-End-Of-Year-Report. Архів оригіналу за 26 вересень 2017. Процитовано 26 вересень 2017. 
  4. 2016-End-Of-Year-Report. Архів оригіналу за 26 вересень 2017. Процитовано 26 вересень 2017. 
  5. Відкриття музею — сюжет програми Кременчуцькі Новини
  6. Кременчуг. Открытие музея Холокоста (video)
  7. Creating process at Zassullja local history and the Holocaust museum (video)

Див. також