Simple Mobile

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
SIMPLE Mobile
Тип Віртуальний оператор мобільного зв'язку
Галузь Послуги передплаченого мобільного зв'язку
Гасло "The Sim Revolution"
Засновано 2009
Штаб-квартира Ервайн, Каліфорнія
Холдингова компанія TracFone Wireless, Inc.
Сайт simplemobile.com

Simple Mobile (Сімпл Мобайл) — оператор передплаченого мобільного зв'язку, дочірнє підприємство мексиканського телекомунікаційного холдингу America Móvil. SIMPLE Mobile має більш ніж 2.5 мільйони активацій з моменту заснування в листопаді 2009 року. Компанія надає послуги бездротового зв'язку, відправлення текстових повідомленнь та передачі даних в Сполучених Штатах Америки як віртуальний оператор зв'язку, базуючись на обладнанні компанії T-Mobile US.

Історія компанії

SIMPLE Mobile була створена як реселлер послуг компанії T-Mobile в листопаді 2009 року. Початкові тарифні плани були передплаченими, з помісячною оплатою послуг, що включали в себе необмежені дзвінки, повідомлення та обмежену кількість мобільного інтернету. В червні 2010 року, компанія почала рекламувати тарифні плани з необмеженим обсягом мобільног інтернету. 16 лютого 2011, SIMPLE Mobile активувала мільйонного абонента.

Поглинення холдингом América Móvil

10 травня 2012 року, мексиканський телекомунікаційний холдинг America Movil оголосив про те, що їхня дочірня компанія TracFone Wireless узгодила поглинення компанії Simple Mobile Inc.[1]

References

  1. Associated Press (May 10, 2012). Mexico's America Movil buys US firm Simple Mobile. 

External links