The Beginner's Guide

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
The Beginner's Guide
The beginners guide cover art.jpg
Загальне
Розробник Everything Unlimited Ltd.
Видавець Everything Unlimited Ltd.
Жанр(и) Інтерактивне оповідання
Платформа Microsoft Windows, Linux, OS X
Творці
Режисер(и) Davey Wreden[d]
Композитор(и) Ryan Roth[d]
Технічне
Дата випуску 1 жовтня 2015
Українська так[1]
Рушій Source
Режим гри Одиночна гра
Носій Цифрова дистрибуція
Вимоги
Мінімальні: 
Керування Клавіатура та миша, Ґеймпад
Офіційний сайт

The Beginner's Guide (укр. Підручник для початківця) — інтерактивне оповідання, створене Дейві Вреденом (англ. Davey Wreden) під ім'ям студії Everything Unlimited Ltd. Гру було випущено для Microsoft Windows, OS X і Linux 1 жовтня 2015 року.

Ще один незвичний шедевр від Дейві Вредена, творця гри The Stanley Parable. Цього разу ми граємо роль самих себе, гравців, яким оповідач (Дейві власною персоною) пропонує зануритися у внутрішній світ свого друга, якого він називає Кода (англ. Coda). І зробимо ми це не інакше, як граючи в серію невеликих ігор, створених Кодою, і скомпільованих оповідачем в одну. Це життєва історія, сповнена трагедії і драми. Це крик душі, звинувачення, і спроба все поставити на місця. Дейві Вреден заявив, що гра відкрита для інтерпретації. Гра отримала дуже схвальні рецензії у Steam[2].

Ігровий процес

The Beginner's Guide — гра з видом від першої особи, що в свою чергу дозволяє гравцю пересуватися та вивчати навколишнє середовище, взаємодіяти з певними його елементами, подорожуючи інтерактивним оповіданням. Гравець почує подробиці різних сцен, які вони досліджуватимуть за допомогою Дейві Вредена, а також Дейві розповість, що знаходиться перед гравцем та зробить висновки щодо Коди. Подекуди зустрічаються місця де потрібно буде розв'язати головоломку, але персонаж гравця не може вмерти або програти помилившись. Після проходження гри, гравець може повернутись до будь-якого розділу та спробувати самотужки, без допомоги Дейві пройти їх.

Оцінки і відгуки

Примітки

Посилання