The Futurama Holiday Spectacular

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 12:44, 30 липня 2019, створена ValeriySh (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

The Futurama Holiday Spectacular — тринадцятий епізод шостого сезону мультсеріалу «Футурама».

Зміст[ред. | ред. код]

У цьому епізоді розказані історії 3: про Торжество, Робонуку і Куанзаа.

Торжественська історія[ред. | ред. код]

Проникши в будівлю Planet Express, незважаючи на всі заходи захисту, Робо-Санта вбив Скраффі, і заодно сказав, що для того, щоб Торжество стало Різдвом, потрібна ялинка. Але всі ялинки були зрубані для виробництва туалетного паперу під час п'ятдесятирічного Проносу. Однак, насіння вдалося роздобути в Свальдбарском насіннєсховищами. З цього насіння Фраю вдалося виростити справжню ялинку.

Пізніше голова президента Річарда Ніксона вирішила роздобути ялинку і висадити біля Білого дому. Але насіння виявилися зараженими вірусами зі складу бактеріологічної зброї, і ялина стала дуже швидко рости, розсипаючи шишки, з яких настільки ж стрімко з'являлися нові ялини. Через кілька хвилин їли повністю покрили територію земної кулі. Через це, рівень кисню в повітрі став швидко підвищуватися, сягнувши 80 % (До речі, Фарнсворт звертає увагу на підвищення рівня кисню після десятивідсотковою позначки, хоча нормальний відсоток кисню в атмосфері Землі — 21). Зрештою, сигара, закуренная Бендером, стала причиною гігантського пожежі, повністю знищила все життя на землі.

Робонукська історія[ред. | ред. код]

Однією з традицій святкування придуманого Бендером свята Робонукі є боротьба женороботов, политих машинним маслом протягом шести тижнів. Але у Бендера був запас машинного масла тільки на 4 тижні. Це має бути обов'язково мінеральне масло, тобто зроблене з нафти. Але нафту на всій землі закінчилася багато років тому. Професор вирішив, що трохи нафти ще залишилося, але вона захована десь дуже глибоко під землею. Бендер не міг чекати, і команда Planet Express-а попрямувала на пошуки нафти на кораблі, оснащеному буровою установкою. Але нафту не вдалося знайти, і корабель на глибині трохи більше 200 кілометрів розплющило. Бендер прочекав під землею 500 мільйонів років, і за цей час команда Planet Express-а перетворилася на нафту, яку Бендер і залив у маслянку. Але коли він піднявся на поверхню, виявилося, що масла, якого повинно було вистачити на 4 тижні боротьби женороботов з лишком вистачило на 500 мільйонів років.

Кванзааська історія[ред. | ред. код]

Для того, щоб правильно відсвяткувати Кванзаа, потрібні 7 воскових свічок. Парафінові не підійдуть. Але, як виявилося, воску на Землі не залишилося, тому що земні бджоли заразилися паразитами і більше не виробляють віск. Тоді команда вирішила навідатися до космічних бджолам.

Але космічні бджоли теж виявилися заражені паразитами. Через цих паразитів космічні бджоли воюють один з одним. Однак, завдяки Гермесу бджіл вдалося примирити. Дух Кванзаа знищив паразитів і бджоли знову діють спільно. І вони вирішили зробити з команди Planet Express-а воскові свічки для святкування Куанзаа